Number of items: 298

Forrai Eszter: Lázgörbe. (Versek 1982). München, é.n., HERP-ETANA. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17481.

800 HUF
Bárány Éva: Fény és félhomály. Bp., 1998, Uránusz. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17482.

800 HUF
Fenyvesi Félix Lajos: Isten és ember. Prózai írások. Bp., 1997, Szent Gellért Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17484.

800 HUF
Sarkady Sándor: Igazság pajzsával. Versek, műfordítások. Bp., 1991, Szépirodalmi Könyvkiadó. A védőborító grafikáját Szász Endre készítette. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17485.

900 HUF
2,43
2,65
Gábor Áron: Szögletes szabadság. Los Angeles-München-Sydney-New York, 1980, XX. Század. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval. Emigráns kiadás.
17486.

Gábor Áron: Szögletes szabadság. Los Angeles-München-Sydney-New York, 1980, "XX. Század". Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval. Emigráns kiadás.

800 HUF
Dancs József: Utak és állomások. Bp., 1978, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17487.

800 HUF
Paul Claudel: A selyemcipő vagy a legrosszabb nem mindig bizonyos. Ford.: Semjén Gyula. Vigilia-Könyvek 5. [Bp.,1935], Pázmány Péter Irod. Társ, (Pallas-ny.), 317+2 p. Első magyar kiadás. A borító illusztrációja Szőnyi István (1894-1960) munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos borítóval, a gerincen kis szakadással.
17488.

1 000 HUF
Temesi Ferenc: Híd. Bp, 1993, Pannon Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, a szerző által DEDIKÁLT példány!
17489.

1 400 HUF
Veress Miklós: Porhamu. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány!
17490.

1 000 HUF
Mátrai István: Jellemtan. (Karakterológia.) Nemzetnevelők Könyvtára IV. Gyermek - és Ifjúságtanulmány 4. Bp., 1943., Országos Közoktatási Tanács. Kiadói kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
17491.

1 400 HUF
Nyitott könyv. Százharminc közlemény száz képpel. Szerk.: Dr. Bodor Antal, Dr. Gerlóczy Zsigmond. Bp., 1928, Országos Közegészségi Egyesület (Kir. M. Egyetemi Ny.), 320 p + LIII t. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrálva. Aranyozott félbőr-kötés, sérült, hiányos gerinccel
17492.

1 000 HUF
17493.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF