Books: History

Number of items: 144

1961 Best Photos of the Civil War, by Hirst Dillon Milhollen and James Ralph Johnson. A Fawcett How-to Book, 487. Illustrated with black-and-white photos, 144 p. / Az amerikai polgárháború legjobb fotói. Angol nyelvű, fekete-fehér fotókkal illusztrált füzet, 144 p.
15653.

1 800 HUF
15654.

1 800 HUF
The Tragic Death of Flight Lt. Stephen Horthy, Vice-Regent of Hungary. Compiled by The widow os Stephen Horthy. Edited by László Antal. Translated by Anna Nilsen. Englewood, én., Universe. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
15655.

2 000 HUF
Vincze Oszkár: Baross világ Magyarországon. Bp., 1945. Alkotás. Dedikált. Sérült kiadói papírkötésben.
15656.

1 400 HUF
15657.

1 000 HUF
Éber Ernő: A czenki földesúr. Bp., 1942, Pátria, 95 p. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban. Sérült kiadói papírkötés, az elülső borító levált.
15658.

Éber Ernő: A czenki földesúr. Bp., 1942, "Pátria", 95 p. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban. Sérült kiadói papírkötés, az elülső borító levált.

1 000 HUF
Révész Mihály: A magyarországi munkásmozgalom története (1867-1913). Bp., 1913. Népszava. Kiadói félvászon kötésben
15659.

1 600 HUF
Bölöny József: Magyarország kormányai 1948-1975. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15660.

800 HUF
Ion Mihai Pacepa: Vörös horizontok - Egy kommunista kémfőnök krónikája. H. n .é.n. k.n. Bizalmas, belső használatr akészült, számozott példány az MSZMP vezetőinek. 387p. Papírkötésben
15661.

1 200 HUF
Szász Béla: Minden kényszer nélkül. I-II. köt. Egy műper kórtörténete. Bp., 1984., M(agyar) O(któber.), 166, 167-347+1 p. Szamizdat kiadás. A borító illusztrációja ifj. Rajk László munkája. Kiadói kissé kopott papírkötés.
15662.

Szász Béla: Minden kényszer nélkül. I-II. köt. Egy műper kórtörténete. Bp., 1984., "M(agyar) O(któber.)", 166, 167-347+1 p. Szamizdat kiadás. A borító illusztrációja ifj. Rajk László munkája. Kiadói kissé kopott papírkötés.

4 200 HUF
11,35
12,35
Dr. Máday Béla (összeáll.): Merjünk magyarok lenni! Gróf Teleki Pál gondolatai. Bp., 1943, Fiatal Magyarság Szövetség. REPRINT! Kiadói papírkötés, jó állapotban. Az előszót író Rajkai József Kisgazda képviselő dedikálásával
15663.

2 000 HUF
Tudományos konferencia a kommunizmus fekete könyvéről. Bp., 2000, XX. Század Intézet. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal.
15664.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF