Books: Architecture, Art

Number of items: 338

16594.

4 600 HUF
12,43
13,53
16595.

4 200 HUF
11,35
12,35
16596.

3 200 HUF
8,65
9,41
Andrási Gábor: Veszelszky Béla. Bp., é.n., Új Művészet Alapítvány. Magyar és angol nyelven. Veszelszky Béla műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16597.

3 600 HUF
9,73
10,59
Szaggatott napló. Kusztos Endre művészete. A művész, Kusztos Endre (1925-2015) erdélyi magyar festő és grafikus által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány! Jurnal fragmentat. Arta lui Endre Kusztos. A tanulmányt írta és a katalógust szerkesztette: Székely Sebestyén György. Kolozsvár/Cluj, 2009, Galeria Quadro. Magyar és román nyelven. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
16598.

3 000 HUF
Dr. Lechner Jenő: Az építőművészet kis tükre. Bp., 1940, Officina, 168+(2) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbélyegzővel. A szerző, Lechner Jenő (1942-től Kismarty-Lechner Jenő) (1878-1962) építész által aláírt példány.
16599.

3 000 HUF
Balogh Ferenc: Debreczeni László. Az építő és iparművész. A szerző, Balogh Ferenc (1941-2002) építészmérnök által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány! Bukarest, 1983, Kriterion. A művész munkáinak fekete-fehér és színes reprodukcióival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16600.

3 000 HUF
Mezei József: Balogh Péter. A művész, Balogh Péter (1920-1994) romániai magyar szobrászművész, a Nagybányai Művésztelep egykori növendéke által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek és feleségének DEDIKÁLT példány. Bp., 1976., Kriterion. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt, kissé kopott papír védőborítóban
16601.

2 800 HUF
7,57
8,24
1994 Műhely: Szürrealizmus. Szerk.: Villányi László, Mártonffy Marcell. Gazdag képanyaggal illusztrált.
16602.

3 600 HUF
9,73
10,59
1935 Tér és forma 1935. április, VIII. évf. 4. sz. Szerk.: Bierbauer Virgil. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal, korabeli reklámokkal. Harántalakú spirálkötésben, foltos, 39-44+93-1930+45-52 p.
16603.

3 000 HUF
Sammlung Göschen 2. köt:  Karl Kummich: Zeichenschule.; Hans Freyberger: Perspektive. Leipzig, 1901-1903., G. J. Göschensche Verlagshandlung. Kiadói egészvászon-kötések, az elsőből 1 tábla hiányzik, a másodikból két lap kijár.
16604.

Sammlung Göschen 2. köt: Karl Kummich: Zeichenschule.; Hans Freyberger: Perspektive. Leipzig, 1901-1903., G. J. Göschen'sche Verlagshandlung. Kiadói egészvászon-kötések, az elsőből 1 tábla hiányzik, a másodikból két lap kijár.

3 000 HUF
Rácz György képzőművész. Szerk.: Gömör Béla. A szerkesztő, Gömör Béla által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány. Bp., 2005, GMR. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés,
16605.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF