Books: Architecture, Art

Number of items: 338

Borsos Géza: Emlék / Mű. Művészet - köztér - vizualitás a rendszerváltozástól a millenniumig. Bp., 2001, Enciklopédia. Kiadói kartonált papírkötés.
17074.

1 400 HUF
Harmincöt év. Harmincöt művész. Szerk.: Aradi Nóra. Bp., 1980., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Anna Margit, Bálint Endre, Barcsay Jenő, Borsos Miklós, Deim Pál, Gádor István, Hincz Gyula, Kokas Ignác, Kondor Béla, Kovács Margit, Martyn Ferenc, Würz Ádám és mások. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, hiányzó címlappal, egy kijáró lappal.
17075.

1 000 HUF
2006 Fotóriporter 2006/3. Szovjetek és oroszok magyar szemmel. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
17076.

1 000 HUF
Modern építészeti lexikon. Szerk.: Dr. Kubinszky Mihály. Bp.,1978, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papírkötésben
17077.

1 000 HUF
Brigit Poppe: Ich bin Ich. Die Frauen des Blauen Reiter. Bonn, 2011., Dumont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17078.

Brigit Poppe: "Ich bin Ich." Die Frauen des Blauen Reiter. Bonn, 2011., Dumont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

1 400 HUF
Wehner Tibor: Wagner Nándor. A filozófus szobrász. / The philosopher sculptor. 1922 - 1997. Wagner Nándor özvegyének ajándékozási soraival. Bp., 2006., Holnap. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17079.

1 400 HUF
17080.

1 200 HUF
Klotz Miklós: Kasserian inkera? - - fotóival. Lerner Balázs szövegével. A művész, Klotz Miklós által DEDIKÁLT példány. Csobánka, 2014., Miroflex. Klotz Miklós fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés.
17081.

1 600 HUF
Lengyel Lajos könyvtervező, fotográfus, oktató és humanista. A művész fia, Lengyel János által DEDIKÁLT példány. Bp., 1995., Kossuth. Benne: Szántó Tibor, Haiman György, Kass János, P. Brestyánszky Ilona írásaival. Kiadói kartonált papírkötés.
17082.

1 800 HUF
2007 Mai Manó Ház naptár 2007. Bp., 2006., Magyar Fotográfusok Háza. Fekete-fehér fotókkal illusztrált, rajta Járai Rudolf, Hevesy Iván, Escher Károly, Vadas Ernő, Kálmán Kata, Angelo, Berekméri Zoltán, André Kertész, Reismann János, Kovács István Károly, Pentl Lajos, Pécsi József, Marjovszki Béla, Szöllősy Kálmán, Máté Olga, Vydareny Iván. Lőrinczy György, Berendi Ferenc, Rédner Márta, Robert Capa, Szélpál Árpád, Balogh Rudolf fotóival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
17083.

1 800 HUF
Sz. Kürti Katalin: Munkácsy Mihály élete és kultusza. Békéscsaba, 2004., Munkácsy Mihály Múzeum. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Magyar, angol és francia nyelven. Kiadói papírkötés. + A szerző, Sz. Kürti Katalin (1940-) művészettörténész, művészeti író üdvözlő soraival egy képeslapon.
17084.

1 600 HUF
1997 Magyar Műhely 36. évfolyam 102. szám, 1997 tavasz. Szerk.: Kovács Zsolt, L Simon László, Sőrés Zsolt. Fekete-fehér képanyaggal, Artpool-vonaljeggyel melléklettel (Galántai György: Buszjegy fluxusjáratokra.) Kiadói papírkötés, a 42/43. oldalak között kissé sérült kötéssel.
17085.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF