Books: Architecture, Art

Number of items: 338

Miklós Pál: A sárkány szeme. bevezetés a kínai piktúra ikonográfiájába. Bp., 1973, Corvina. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16787.

800 HUF
Heinz Lüdecke: Albrecht Dürers Wanderjahre. Ein Beitrag zur Geschichte des Realismus in der deutschen Graphik. Dresden, 1959, Verlag der Kunst. Fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16788.

800 HUF
2 db művészeti katalógus és könyv: Dienes Gábor Munkácsy-díjas festőművész kiállítása a Vigadó Galériában 1988. november 18 -december 11. Kiadói papírkötés. + Bundev-Todorov Ilona: Ivan Mestrovic. Bp., 1993, Gondolat. Kiadói papírkötés.
16789.

1 000 HUF
Gellér Katalin: Zichy Mihály. 1827-1906. Bp., 1990, Képzőművészeti Kiadó. Színes és fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
16790.

1 000 HUF
Monique Laurent: Rodin. Köln, 1989, Dumont. Német nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Prospektus és belépő, Rodin Múzeum, Párizs
16791.

1 400 HUF
Gazda József: Nagy Albert. Bukarest, 1982, Kriterion. A művész fekete-fehér és színes munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. +  Bajor Andor: Abodi Nagy Béla. Bukarest, 1986, Kriterion. A művész fekete-fehér és színes munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
16792.

1 800 HUF
Supka Magdolna: Menyhért Tóth.Bp., 1999., nyn. Francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16793.

1 800 HUF
Sümegi György: Kép-szó. Képzőművészek 56-ról. Bp., 2004., PolgART. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés,
16794.

Sümegi György: Kép-szó. Képzőművészek '56-ról. Bp., 2004., PolgART. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés,

1 000 HUF
Genthon István: Ferenczy Károly. Bp., 1979, Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16795.

1 200 HUF
Caroline Clifton-Mogg - Andrew Wood: Textilek a lakásban. Ford.: Búsné Pap Judit. H.n., é.n., Gulliver. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16796.

2 600 HUF
7,03
7,65
Jankovich Miklós (1772-1846) gyűjteményei. Szerk.: Mikó Árpád. Bp., 2002., Magyar Nemzeti Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés + Kiállítási prospektussal.
17000.

8 000 HUF
A Magyar Nemzeti Múzeum őskori aranykincsei. Kiállítás a Magyar Nemzeti Múzeumban. Főszerk.: Kovács Tibor, Raczky Pál. Szerk.: Anders Alexandra, Szathmári Ildikó. Bp., 2000., Magyar Nemzeti Múzeum - ELTE Régészettudományi Intézet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.  A szerkesztő, Kovács Tibor (1940-2013) régész, a Magyar Nemzeti Múzeum főigazgatója (1999-2010) által DEDIKÁLT példány.
17001.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF