Books: Architecture, Art

Number of items: 338

S. Nagy Katalin: Farkas István. Bp., 1994, Arthis. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.  Farkas István (1887-1944.) festőművész, a huszadik századi magyar festészet egyik jelentős alakja. 1944. júliusában az auschwitzi megsemmisítő táborban hunyt el.
16751.

2 400 HUF
Fábri Zoltán, a képalkotó művész. Szerk.: Pap Pál. Koltay Gábor előszavával. Bp., 1994, Szabad Tér. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
16752.

1 800 HUF
16753.

1 400 HUF
16754.

1 000 HUF
Pogány Ö. Gábor-Tóbiás Áron: Mattioni Eszter. Szelényi László fotóival. Szekszárd, 1990, Wosinszky Mór Megyei Múzeum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16755.

2 400 HUF
Thorma János és pályatársai, tanítványai. Szerk.: Szakál Aurél, Kovács Zita. Kiállítási katalógus. Kolozsvár, 2013, Quadro Galéria. Gazdag képanyaggal. Magyar, román és angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16756.

1 600 HUF
Gerzson Pál. Bp., 2017, MMA. 110p. Vigadó Galériában rendezett kiállítás katalógusa, Gerzson Pál képeivel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16757.

1 600 HUF
Sümegi György: Kép - szó. Képzőművészek 56-ról. A szerző, Sümegi György (1947-) művészettörténész által által F. Almási Éva ( 1955-) könyvkiadó, szerkesztő, lexikográfus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2004.,PolgArt. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
16758.

Sümegi György: Kép - szó. Képzőművészek '56-ról. A szerző, Sümegi György (1947-) művészettörténész által által F. Almási Éva ( 1955-) könyvkiadó, szerkesztő, lexikográfus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2004.,PolgArt. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés

2 000 HUF
Roger Avermaete: Permeke. Bruxelles, 1958, Elsevier. Gazdag képanyaggal illusztrált. Francia nyelven. Kiadói műbőr-kötés.
16759.

2 000 HUF
Határnyitás 1989. Opening of the border 1989. Szerk.: László Ágnes. XXVII. Magyar Sajtófotó Kiállítás. Határnyitás 20 éve kísérő kiállítás. Kiállítási katalógus. Bp., 2009., Magyar Újságírók Országos Szövetsége. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16760.

2 000 HUF
Köpöczi Rózsa: A grafikus Szőnyi. Rajzok, vázlatok, tanulmányok. Szerk.: Klemmné Németh Zsuzsa. Zebegény, 1996., Szőnyi Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + 1997 Szőnyi István Képzőművészeti Akadémia prospektusával.
16761.

1 800 HUF
Lyka Károly: A képírás ujabb irányai. Bp., 1906., Singer és Wolfner, 1 t. + 165+3 p.+23 t. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, egy kijáró táblával. Miklóssy Gábor (1912-1998) erdélyi festőművész névbejegyzéseivel.;   Kis krónikák. Szép Könyvek 7. Bp.,én.,Singer és Wolfner. Kiadói sérült papírkötésben, rossz állapotban.   Kis könyv a művészetről. Bp., 1964., Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kemény-kötés, érdekes ajándékozási sorokkal.;
16762.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF