Printed Materials

Number of items: 323

1962 Famous Guns from the Harolds Club Collection, by Hank Wieand Bowman. A Fawcett Book, 518. Illustrated with black-and-white photos, 144 p. / Híres lőfegyverek a Harolds Club gyűjteményéből. Angol nyelvű, fekete-fehér fotókkal illusztrált füzet, 144 p.
14716.

1 800 HUF
1962 Emlékeztető a lakosság légoltalmi feladataira. Kiadja a BM Légoltalom Országos Törzsparancsnoksága. Bp., 1962, Zrínyi-ny., 124 p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
14717.

1 000 HUF
1963 Győri Pamutszövő- és Műbőrgyár Grabiol könyvkötővásznak és könyvkötő műbőrök, termékminta-katalógus, Nyomdaipari Grafikai Vállalat Bp., kissé kopott állapotban
14718.

1 800 HUF
cca 1964 The Castrol Book of the European Grand Prix / az európai Formula-1 nagydíjak történetét bemutató kiadvány (1923-1963), benne az F1 úttörőivel, angol nyelvű, fekete-fehér képekkel illusztrált, 20 p.
14719.

2 000 HUF
1965 Louis Armstrong Budapesten a Népstadionban, programfüzet, hajtott
14720.

1 200 HUF
1967 Utazzon velünk. IBUSZ külföldi társasutazások. [Gyoma], Kner-ny., kissé foltos borítóval, 48 p.
14721.

1 800 HUF
1968-1974 Vegyes sportújság tétel, 7 db: Labdarúgás 3, a Képes Sport 2 száma, valamint a Szakszervezeti Sport III/.IV.Nemzetközi Ifjúsági Labdarúgó Torna 1972/1973 számai.
14722.

2 800 HUF
7,57
8,24
1969 Esti Hírlap XIV. évf. 168. sz., 1969. júl. 21., a címlapon: Séta a Nyugalom Tengerén, az Apollo-11 legénysége (Armstrong, Aldrin, Collins), kisebb folttal és szakadással, 8 p.
14723.

1969 Esti Hírlap XIV. évf. 168. sz., 1969. júl. 21., a címlapon: "Séta a Nyugalom Tengerén", az Apollo-11 legénysége (Armstrong, Aldrin, Collins), kisebb folttal és szakadással, 8 p.

1 400 HUF
20
cca 1970 8 db francia gyógyszer reklám klf grafikákkal
14724.

2 000 HUF
cca 1970 PIKO Modellbahn képes ismertető füzetkéje
14725.

1 000 HUF
cca 1970 Négy darab különböző képes repülőgép prospektus
14726.

1 600 HUF
1970 Woodstock, 3 Days of Peace & Music, a film by Michael Wadleigh, Warner Bros. / angol nyelvű, képes ismertető a Woodstock c. amerikai filmről, 48 p., jó állapotban
14727.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF