Military

Number of items: 118

cca 1917 Osztrák-magyar katonák fotója, több sapkajelvénnyel, 9x14 cm
13643.

3 200 HUF
8,65
9,41
cca 1944 Magyar tüzér katonák, 88 mm-es Flak ágyúval, néhányuk utólángolástól óvó (nem rendszeresített) bőr sisakban, 6x9 cm
13644.

20 000 HUF
54,05
58,82
1941 Alsózsuk (Észak-Erdély) a visszacsatolás idején, vasútállomás, személyzet (a falon Horthy Miklós képe), gőzmozdony, 4 db fotó, hátoldalukon feliratozva, ragasztásnyomokkal, 9x6 cm és 13,5x8,5 cm
13645.

2 400 HUF
1930-as évekből 2 db nevesített huszár portré 13x9
13646.

2 600 HUF
7,03
7,65
cca 1910-1960 4 db katonákat ábrázoló fotó, egy sérült
13647.

1 000 HUF
cca 1920-35 Khirer Béla főhadnagy, korábban a 11. (1.) volt honvéd lovas tüzérezred katonája és Khirer Béla a feleségével, 2 db hátoldalán nevesített fotólap, utóbbi Regényi Fotószaküzlet Veszprém pecsétjével jelzett, 8,5x13 cm
13648.

1 000 HUF
1914 Viribus Unitis I. világháborús katonai propaganda ezüst gyűrű, jelzett 3,64 g
13649.

5 000 HUF
22
cca 1890 A Fiumei kikötő. Keményhátú fotó / Shipyard in Fiume photo 12x9 cm
13650.

3 000 HUF
1914 Der Vőlkerkrieg 9 db felragasztható litografált képet (matricát) tartalmazó leporello Ferenc József és Vilmos császár arcképével. Kissé gyűrött papír borítóval 12x9 cm
13651.

6 000 HUF
1916 SMS Kőrös, Kőrös-osztályú monitor, legénysége Fotólap, hátulja sérült / SMS Kőrös, Kőrös-class monitor mariners on the deck, photo postcard, backside is damaged
13652.

12 000 HUF
32,43
35,29
cca 1900 Az SMS Maria Theresia k.u.k. hadihajó lithografált Liebig gyűjtőkártya 11x7 cm
13653.

2 400 HUF
Boxer, jelzett fém 10 cm
13654.

Boxer, jelzett fém 10 cm

4 000 HUF
22

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF