Advertisement

Number of items: 162

Unicum Next illusztrált reklám tábla, könnyűfém keretben, plexiüveg mögött, jó állapotban, 66x46 cm
13544.

2 800 HUF
7,57
8,24
Dreher Excelsior Bak sör Dreher Antal Serfőzdéi Rt. reklámgrafika, restaurált, 32×49 cm
13545.

8 000 HUF
cca 1920-1940 Flora terpentin szappan, art deco reklám nyomtatvány, kissé foltos, apró törésnyomokkal, 34x7 cm
13546.

cca 1920-1940 "Flora terpentin szappan", art deco reklám nyomtatvány, kissé foltos, apró törésnyomokkal, 34x7 cm

3 000 HUF
9
cca 1920-1940 Meinl Kávé, reklám nyomtatvány, 5x36 cm
13547.

cca 1920-1940 "Meinl Kávé", reklám nyomtatvány, 5x36 cm

2 000 HUF
cca 1920-1940 Meinl Tea reklám nyomtatvány, 5x36 cm
13548.

2 000 HUF
Párisi típusok (Types Parisiens), újságból kivágott humoros reklám, F. Hoffmann - La Roche & Co., 1920-40 körül, 20x30 cm, üvegezett keretben.
13549.

2 000 HUF
1939 Magyar Brow Broveri művek Villamossági Rt. Budapest 1939 évi falinaptára, Baden látképeivel, szép állapotban, 43x27cm
13550.

1 000 HUF
cca 1960 Mercedes-Benz L/LK/LS 330 teherautó angol nyelvű, színes, illusztrált reklám prospektusa, kihajtható, 4 p.
13551.

1 400 HUF
13552.

3 600 HUF
9,73
10,59
13553.

3 800 HUF
10,27
11,18
Egy doboznyi vegyes retró és modern kártyanaptár
13554.

2 400 HUF
cca. 1970. Budweiser Light Beer tükrös reklámtábla, fa keretben. 40x50 cm
13555.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF