Photo

Number of items: 507

1956 Puskás Ferenc (1927-2006) labdarúgó társaságban egy üzlet előtt, fotó, feliratozva, 18×12,5 cm
12911.

24 000 HUF
64,86
70,59
Ernst Carl Gottfried Hartmann (1844-1911), keményhátú fotó, 10,5×6,5 cm
12912.

2 000 HUF
Levinszky József, a bécsi Burgtheater nagyhírű művésze, keményhátú fotó, 10,5×6,5 cm
12913.

2 000 HUF
cca 1992 Antall József miniszterelnök és Osváth György konzervatív politikus, a miniszterelnök személyes tanácsadója és mások nemzetközi találkozón. Eredeti, meg nem jelent fotó 18x13 cm
12914.

cca 1992 Antall József miniszterelnök és O'sváth György konzervatív politikus, a miniszterelnök személyes tanácsadója és mások nemzetközi találkozón. Eredeti, meg nem jelent fotó 18x13 cm

2 000 HUF
cca 1900 A Solymássy család, Solymássy Ágost pénzügyi tanácsos és temesvári pénzügyigazgató színezett fotója, Bukarestben készült, fa táblára! Kopásokkal + 2 db feliratozott fotó a család egyéb tagjairól.
12915.

20 000 HUF
54,05
58,82
cca 1890 Michael Conrad von Heidenforf és Anton Zibrzid bukaresti gyógyszerészt ábrázoló kabinetfotó / Photo of Anton Zibrzid, a pharmacist from Bucharest. 11x16 cm
12916.

20 000 HUF
54,05
58,82
Madaras József színművész. Keleti Éva sajtófotója 13x18 cm
12917.

1 200 HUF
Gobbi Hilda mint Szabó néni. Keleti Éva sajtófotója 13x18 cm
12918.

1 200 HUF
1969 Frank Sinatra sajtófotó 12x18 cm
12919.

1 000 HUF
1969 Sophia Loren Moszkvában fogat és meglátogatja a Lenin mauzóleumot. sajtófotó 12x18 cm
12920.

1 000 HUF
cca 1940 Magyar Ági balett-táncos Nádassy Nestor Károly pecséttel jelzett fotója 13x18 cm
12921.

2 000 HUF
Antal Imre bemondó fotója. Grnák László jelzett fotója. 18x13 cm
12922.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF