Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques

Number of items: 115

Lapis András (1942-) 1987. Szent-Györgyi Albert 1893-1986 / Szote - Nobel-díjának 50. évfordulójára - MÉE kétoldalas Ag emlékérem, peremén SZG jelzéssel (35,78g/0,835/42,5mm) T:1- (PP) patina
30945.

Lapis András (1942-) 1987. "Szent-Györgyi Albert 1893-1986 / Szote - Nobel-díjának 50. évfordulójára - MÉE" kétoldalas Ag emlékérem, peremén "SZG" jelzéssel (35,78g/0,835/42,5mm) T:1- (PP) patina

8 500 HUF
22,97
Lapis András (1942-) DN Hevesy György 1885-1966 / Magyar Orvostudományi Nukleáris Társaság kétoldalas, öntött bronz plakett (103mm) T:1-
30946.

Lapis András (1942-) DN "Hevesy György 1885-1966 / Magyar Orvostudományi Nukleáris Társaság" kétoldalas, öntött bronz plakett (103mm) T:1-

10 000 HUF
27,03
29,41
Lisztes István (1942-) 1975. IV. Országos Véradó Konferencia - Salgótarján 1975 egyoldalas bronz plakett (80mm) T:1- patina
30947.

Lisztes István (1942-) 1975. "IV. Országos Véradó Konferencia - Salgótarján 1975" egyoldalas bronz plakett (80mm) T:1- patina

2 000 HUF
Lux Elek (1884-1941) DN Rátz László 1863-1930 kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:2  HP 3430.
30948.

Lux Elek (1884-1941) DN "Rátz László 1863-1930" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:2 HP 3430.

6 500 HUF
17,57
19,12
Madarassy Walter (1909-1994) 1937. SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTINENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS a Budapesti Orvosegyesület kétoldalas, vert, ezüstözött bronz emlékérme (56mm) T:1- ph /  Hungary 1937. SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTINENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS struck, two-sided, silver plated bronze commemorative medallion of the Medical Doctors Association of Budapest. Sign.: Walter Madarassy (56mm) C:AU edge error HPII 1653.
30949.

Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTINENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS" a Budapesti Orvosegyesület kétoldalas, vert, ezüstözött bronz emlékérme (56mm) T:1- ph / Hungary 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTINENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS" struck, two-sided, silver plated bronze commemorative medallion of the Medical Doctors Association of Budapest. Sign.: Walter Madarassy (56mm) C:AU edge error HPII 1653.

10 000 HUF
27,03
29,41
Madarassy Walter (1909-1994) 1974. Balassa János 1814-1868 öntött bronz emlékérem (75mm) T:1-  Hungary 1974. János Balassa 1814-1868 cast bronze commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (75mm) C:AU CS 30.
30950.

Madarassy Walter (1909-1994) 1974. "Balassa János 1814-1868" öntött bronz emlékérem (75mm) T:1- Hungary 1974. "János Balassa 1814-1868" cast bronze commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (75mm) C:AU CS 30.

8 500 HUF
22,97
Madarassy Walter (1909-1994) ~1970-1980. A kiváló KISZ munkáért / Semmelweis Orvostudományi Egyetem kétoldalas, öntött bronz plakett (86-88mm) T:1-
30951.

Madarassy Walter (1909-1994) ~1970-1980. "A kiváló KISZ munkáért / Semmelweis Orvostudományi Egyetem" kétoldalas, öntött bronz plakett (86-88mm) T:1-

14 000 HUF
37,84
41,18
Madarassy Walter (1909-1994) DN Universitas Medicinae Semmelweis Budapestini 1951-1976 / Annus Fundationis Facultatis Medicinae Budapestinensis 1769 ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:1-,2
30952.

Madarassy Walter (1909-1994) DN "Universitas Medicinae Semmelweis Budapestini 1951-1976 / Annus Fundationis Facultatis Medicinae Budapestinensis 1769" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:1-,2

5 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) DN 1863-1939 Winkler Lajos / Budapesti Orvostudományi Egyetem Winkler Lajos emlékérme kétoldalas, bronz emlékérem (89mm) T:2  HV. 786.
30953.

Madarassy Walter (1909-1994) DN "1863-1939 Winkler Lajos / Budapesti Orvostudományi Egyetem Winkler Lajos emlékérme" kétoldalas, bronz emlékérem (89mm) T:2 HV. 786.

8 000 HUF
Mester Jenő (1882-1961) 1911. Dr. Chizsnei Cherven Flórisnak - Hálás tanítványai és tisztelői - 1861-1911 egyoldalas Br emlékplakett (54x36mm) T:2 patina, kis ph. / Hungary 1911. For Dr. Cherven Flóris Chizsnei - His grateful disciples and admirers - 1861-1911 one-sided Br commemorative plaque. Sign:Jenő Mester (1882-1961)(54x36mm) C:XF patina, small edge error
30954.

Mester Jenő (1882-1961) 1911. "Dr. Chizsnei Cherven Flórisnak - Hálás tanítványai és tisztelői - 1861-1911" egyoldalas Br emlékplakett (54x36mm) T:2 patina, kis ph. / Hungary 1911. "For Dr. Cherven Flóris Chizsnei - His grateful disciples and admirers - 1861-1911" one-sided Br commemorative plaque. Sign:Jenő Mester (1882-1961)(54x36mm) C:XF patina, small edge error

4 000 HUF
Miró Eszter (1935-2006) DN Ifj. Bókay János egyoldalas, öntött bronz plakett (96-99mm) T:1-
30955.

Miró Eszter (1935-2006) DN "Ifj. Bókay János" egyoldalas, öntött bronz plakett (96-99mm) T:1-

8 000 HUF
Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1968. Rozsnyay Mátyás 1831-1895 egyoldalas, öntött bronz plakett (~91-93mm) T:1-
30956.

Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1968. "Rozsnyay Mátyás 1831-1895" egyoldalas, öntött bronz plakett (~91-93mm) T:1-

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF