Watches

Number of items: 54

Anker mechanikus karóra, működik, kopásokkal, apró karcokkal, bőr szíj, d: 35 mm
11686.

3 000 HUF
FIREFLY férfi karóra, quartz szerkezettel, analóg kijelzős, szilikon szijjal, működik, kopott, karcos, működik, d: 37mm
11687.

2 000 HUF
Dugena mechanikus karóra, működik, kopásokkal, apró karcokkal, bőr szíj, d: 35 mm
11688.

5 000 HUF
Clipper mechanikus karóra, működik, kopásokkal, apró karcokkal, bőr szíj, d: 33 mm
11689.

3 000 HUF
Lieger mechanikus karóra, működik, kopásokkal, apró karcokkal, fém szíj, d: 30 mm
11690.

5 000 HUF
Vernon mechanikus karóra, működik, kopásokkal, apró karcokkal, gyerek bőr szíj, d: 35 mm
11691.

5 000 HUF
Citizen kvarc női karóra, használt, Made in Japan, N5 3081583, bőr szíjjal, elemcsere szükséges. d: 20mm
11692.

2 000 HUF
9
Gigandet mechanikus karóra, szíj nélkül, 1960 körül, kopásokkal, működik, d: 34mm
11693.

3 000 HUF
Delbana mechanikus karóra, szíj nélkül, 1960 körül, kopásokkal, működik, d: 35mm
11694.

3 000 HUF
10
Lorus quartz karóra, bőr szíjjal, elemcserére szorul, d: 35mm
11695.

4 000 HUF
Leonardo design asztali óra, műanyag, üveg foglalatban, elemmel, működik, kisebb kopásnyomokkal, d: 14 cm
11696.

5 000 HUF
Real Time ébresztőóra, mechanikus, működik, kopott, d:11cm
11697.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF