https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Antique Number of items: 92
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2675864
11585
423
0
4000
Antique
Other collectibles
Régi fém ajtókopogtató, h: 23,5 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2676330
11586
423
0
6000
Antique
Other collectibles
Jelzés nélkül: 5 női alak. Festett nepáli selyemkép, XX. sz., üvegezett fakeretben, 21x17 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2676328
11587
423
0
6000
Antique
Other collectibles
Jelzés nélkül: 7 női alak. Festett nepáli selyemkép, üvegezett fakeretben, 19x22 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2666733
11588
423
0
1000
Antique
Other collectibles
Kézzel festett selyem kép, üveg mögött, Irán, 20, sz. 30x22,5cm
Starting price:
1 000 HUF
2690504
11589
423
0
6000
Antique
Other collectibles
Berndorf kiöntő, ezüstözött alpakka, űrtartalma: 1L, jelzett, kopásnyomokkal, m: 17 cm
Starting price:
6 000 HUF
2531051
11590
423
0
5000
Antique
Other collectibles
Antik fém kínáló kopásokkal d: 16 cm
Starting price:
5 000 HUF
2692947
11591
423
0
6000
Antique
Other collectibles
Szecessziós kínáló tál, asztalközép. Gazdag díszítéssel. 37x25 cm
Starting price:
6 000 HUF
2643465
11592
423
0
5000
Antique
Other collectibles
Ikon másolat: Szent Mihály Arkangyal. Vegyes technika, fa. 12x10cm
Starting price:
5 000 HUF
2692291
11593
423
0
5000
Antique
Other collectibles
Sütemény csipesz, jelzett alpakka, h: 19 cm
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2666749
11594
423
0
1000
Antique
Other collectibles
Kézzel festett selyem kép, tájkép, üveg mögött, Kína, 20. sz. 29x39cm
Starting price:
1 000 HUF
2693231
11595
423
0
3000
Antique
Other collectibles
Hímzett selyem napernyő nád fogantyúval, kisebb sérülésekkel a selyem ernyőn, kopásnyomokkal, d: 76 cm, h: 53 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2690909
11596
423
0
1000
Antique
Other collectibles
Török díszváza, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, m: 49,5cm. A tétel szerepelt a Műgyűjtők Galériája Aukciósház aukcióján, 1993. Március, Kádár Jánosné Hagyatékának Árverése. Reprodukált a katalógusban, 556. tétel. Akkori leírás szerint: Kék-fehér mázas kerámia váza, Közel-Kelet, XX. század (Török Köztársosági elnök ajándéka) 50cm. Ahmet Kenan Evren (1917-2015) török katonatiszt, tábornok, politikus, Törökország hetedik köztársasági elnöke üdvözlő lapjával. + katalógus.
A váza törött !
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment