Engravings Number of items: 44
2651458
10626
422
Engravings
Other collectibles
cca 1800 10 db klf. rézmetszet, többségében Schiller drámáihoz készült illusztrációk, klf.méretekben, részben kissé foltos.
5 000 HUF
2651455
10627
422
Engravings
Other collectibles
cca 1800 3 db klf. rézmetszet római istenségekről (Pluto, Medea, stb.), egyik Johann Ender után, klf. méretekben, részben foltos.
4 000 HUF
2651465
10628
422
Engravings
Other collectibles
cca 1789-1860 30 db klf. rézmetszet, klf. méretekben, részben foltos. Érdekes, átnézésre érdemes anyag!
10 000 HUF
2651648
10629
422
Engravings
Other collectibles
2 000 HUF
2651514
10630
422
Engravings
Other collectibles
2 000 HUF
2681503
10631
422
Engravings
Other collectibles
Gonzales Coques (1614/18-1684) festménye után, Doby Jenő (1834-1899) metszése: Családi kép. Rézmetszet, papír. Nyomtatta a Műsokszorosító Egylet Bécsben. Üvegezett fa keretben, 40x31 cm
2 400 HUF
2681469
10632
422
24000
Engravings
Other collectibles
Barabás Miklós (1810-1898) festménye után, Charpentier A. kőrajza: A meny megérkezése (A Pesti Műegyesület tagjainak 1856. évre). Litográfia, papír. Nyomtatta Lemercier, Párizsban. Üvegezett fa keretben, 73x50 cm
24 000 HUF
2681452
10633
422
15000
Engravings
Other collectibles
Bellony(i) László (1871-1913) festménye után: A tizenhárom aradi vértanu. Kromolitográfia, papír. Jelzett a litográfián: Bellony Laszlo 900. Kiadja: Székely Aladár könyv- és képkiadó, Bp. Dekoratív, kissé sérült, üvegezett keretben, 67x54 cm
15 000 HUF
2681550
10634
422
Engravings
Other collectibles
Kilian, Wolfgang Philipp (1654-1732): Joannes Christophorus (Johann Christoph von Königsmarck). Rézmetszet, papír, XVII-XVIII. sz. Kis lapszéli szakadással, sarokhiánnyal, 34,5x20 cm
1 600 HUF
2681757
10635
422
Engravings
Other collectibles
cca 1890-1900 20 db rotációs fametszet, nagyrészt német festők művei után a Moderne Kunst in Meisterholzschnitten sorozatból, vegyes állapotban, 40x29 cm körül
2 400 HUF
2681740
10636
422
Engravings
Other collectibles
Kb. 60 db vegyes régi metszet, illusztráció, vegyes állapotban, 24x16 cm és 29x20 cm között
2 400 HUF
2681794
10637
422
Engravings
Other collectibles
cca 1880-1900 39 db vegyes, nagyrészt rotációs fametszetű illusztráció, mappában, vegyes méretben
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035