Iván István (1905-1968) 1951. "Váltófutás a felszabadulás ünnepére / Fővárosi Tanács, Budapesti Testnevelési és Sportbizottság 1951. IV. 4." kétoldalas Br emlékérem (65mm) T:1- patina
Kallós Ede (1866-1950) 1937-1940. "Mindig harcra kész a magyar / Magyar Kézilabdázó Egyesületek Szövetsége 1933" kétoldalas sport díjérmek (3xklf) füllel, hátoldalukon gravírozva T:2 patina
Madarassy Walter (1909-1994) 1928. "Hunyadi Mátyás M. Kir. Reáliskolai Nevelőintézet Kőszeg / Szertorna II." ezüstözött bronz díjérem. Szign.: "Machovits W. 1928." (40mm) T:2 ph.
Matzon Frigyes (1909-1986) 1942. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1932" jelzett Ag emlékérem "ARKANZAS BP." gyártói jelzéssel (0.800/50mm) + "Néhai Dr. Hevesy László Vándordíj védőjének 1942" jelzett Ag lapka (0.800/60x20mm) + "PKTSE" (Pénzintézeti Központ Alkalmazottainak Sportegyesülete) zománcozott címere, együtt fekete márványlapra rögzítve (100x150x19mm) T:1-,2 patina
Maróti Géza (1875-1941) 1908. "MAFC - Műegyetemi Athletikai és Football Club" aranyozott Br díjplakett (35x60mm) üvegezett képkeretben, alatta "Magyarország 1907-08 évi tőrvívó bajnoka" lemezplakett. Ebben az évben a magyar bajnokságot az a dr. Tóth Péter (1882-1967) nyerte, aki 1907 és 1934 között 16 magyar bajnokságot nyert (hol csapatban, hol egyéniben), illetve az 1908-as és 1912-es Olimpián is aranyéremig jutott a csapatversenyben. T:2