Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 380

Bozó Gyula (1913-2004) 1997. MÉE Tata - Pálffy Miklós generális / Tata visszavétele 1597-1997 bronz emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo TA2
30931.

Bozó Gyula (1913-2004) 1997. "MÉE Tata - Pálffy Miklós generális / Tata visszavétele 1597-1997" bronz emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo TA2

3 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-) DN Johannita rend / 1241. Muhi bronz emlékérem (42,5mm) T:1
30932.

Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-) DN "Johannita rend / 1241. Muhi" bronz emlékérem (42,5mm) T:1

2 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 2000. Szent István koronázásának 1000. évfordulója kétoldalas fém emlékérem eredeti tokban (42,5mm) +  Tóth Sándor (1933-2019) 1991. JOANNES PAVLVS II P M IN HVNGARIA XVI XX AVG MCMXCI / BUDAPEST ESZTERGOM PÉCS MÁRIAPÓCS DEBRECEN SZOMBATHELY kétoldalas aranyozott bronz emlékérem eredeti tokban (42,5mm) T:1 (eredetileg PP), BU
30933.

Bozó Gyula (1913-2004) 2000. "Szent István koronázásának 1000. évfordulója" kétoldalas fém emlékérem eredeti tokban (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-2019) 1991. "JOANNES PAVLVS II P M IN HVNGARIA XVI XX AVG MCMXCI / BUDAPEST ESZTERGOM PÉCS MÁRIAPÓCS DEBRECEN SZOMBATHELY" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem eredeti tokban (42,5mm) T:1 (eredetileg PP), BU

2 400 HUF
Búza Barna (1910-2010) DN Petőfi Sándor és Itt az idő most vagy soha! öntött bronz plakett pár eredeti, sérült díszdobozban (94,5mm és 95mm) T:2
30934.

5 000 HUF
Csillag István (1881-1968) 1907. Tóth Béla egyoldalas Br plakett (74x49mm) T:2,2- patina, ph, karc
30935.

Csillag István (1881-1968) 1907. "Tóth Béla" egyoldalas Br plakett (74x49mm) T:2,2- patina, ph, karc

6 000 HUF
Csillag István (1881-1968) 1940. Gutenberg János / Dicséret, dicsőség, diadal Gutenberg János nevének mert általa lett mindenki kincse a tudás 1440-1940 - Kertész Árpád ezüstözött bronz emlékérem (65mm) T:3 ph., ütésnyomok
30936.

Csillag István (1881-1968) 1940. "Gutenberg János / Dicséret, dicsőség, diadal Gutenberg János nevének mert általa lett mindenki kincse a tudás 1440-1940 - Kertész Árpád" ezüstözött bronz emlékérem (65mm) T:3 ph., ütésnyomok

9 000 HUF
24,32
26,47
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1973. Városunkért / 1973. április 15. Békés Város Br emlékérem dísztokban (78mm) T:1
30937.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1973. "Városunkért / 1973. április 15. Békés Város" Br emlékérem dísztokban (78mm) T:1

2 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1975. A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1-
30938.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1975. "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1-

5 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1975. A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István kétoldalas bronz emlékérem, dísztokban (70mm) T:1
30939.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1975. "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István" kétoldalas bronz emlékérem, dísztokban (70mm) T:1

4 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1977. Otthon Kiállítás 1977 kétoldalas öntött bronz emlékérem (~65-68mm) T:1- kis patina
30940.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1977. "Otthon Kiállítás 1977" kétoldalas öntött bronz emlékérem (~65-68mm) T:1- kis patina

6 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1978. Otthon 1978. Kiállítás öntött bronz emlékérem (68mm) T:1-
30941.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1978. "Otthon 1978. Kiállítás" öntött bronz emlékérem (68mm) T:1-

3 600 HUF
9,73
10,59
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1978. Chemical Építési Műanyag-Feldolgozó Gyára Barcs Br emlékérem kissé sérült tokban (90mm) T:1-
30942.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1978. "Chemical Építési Műanyag-Feldolgozó Gyára Barcs" Br emlékérem kissé sérült tokban (90mm) T:1-

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF