Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 380

Bognár György (1944-) 1988. Br. Wesselényi Miklós az Árvízi Hajós / A Pesti Nagy Árvíz 150 éves évfordulójára - M.M. Múzeum Baráti Kör Szécsény bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
30895.

Bognár György (1944-) 1988. "Br. Wesselényi Miklós az Árvízi Hajós / A Pesti Nagy Árvíz 150 éves évfordulójára - M.M. Múzeum Baráti Kör Szécsény" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1989. Gábor Áron 1814-1849 / Születésének 175., halálának 140. évfordulójára bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
30896.

Bognár György (1944-) 1989. "Gábor Áron 1814-1849 / Születésének 175., halálának 140. évfordulójára" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1989. 250 éve született a Bajai Világjáró - Jelky András / M.É.E. Bajai Csoportja bronz  emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BA5
30897.

Bognár György (1944-) 1989. "250 éve született a Bajai Világjáró - Jelky András / M.É.E. Bajai Csoportja" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BA5

2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1989. Vasfüggöny / Berlini fal aranyozott fém emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal, műanyag dísztokban (65mm) T:PP
30898.

Bognár György (1944-) 1989. "Vasfüggöny / Berlini fal" aranyozott fém emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal, műanyag dísztokban (65mm) T:PP

3 000 HUF
Bognár György (1944-) 1989. A Vasfüggöny és a Berlini fal lebontása kétoldalas aranyozott fém emlékérem műanyag dísztokban (65mm) T:PP patina, ujjlenyomat
30899.

Bognár György (1944-) 1989. "A Vasfüggöny és a Berlini fal lebontása" kétoldalas aranyozott fém emlékérem műanyag dísztokban (65mm) T:PP patina, ujjlenyomat

3 400 HUF
9,19
10,00
Bognár György (1944-) 1989. Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar kétoldalas jelzett Ag emlékérem (31,46g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina
30900.

Bognár György (1944-) 1989. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (31,46g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina

8 000 HUF
Bognár György (1944-) / Szentirmai Zoltán (1941-) 1990. Száz éves az Aradi Vértanúk Emlékműve - MÉE bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP34
30901.

Bognár György (1944-) / Szentirmai Zoltán (1941-) 1990. "Száz éves az Aradi Vértanúk Emlékműve - MÉE" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP34

3 000 HUF
Bognár György (1944-) 1990. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23. bronz emlékérem (42,5mm) T:1-  Adamo BP31
30902.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23." bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP31

2 000 HUF
Bognár György (1944- ) 1990. Spital am Pyhrn / Köszönet a Magyar Értékek Megőrzéséért Ag emlékérem, dísztokban (36,16g/0.999/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) Hungary 1990. Spital am Phyrn / Köszönet a Magyar Értékek Megőrzéséért (Thank for saving the Hungarian Values) Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (36,16g/0.999/42,5mm) C:AU (originally PP)
30903.

Bognár György (1944- ) 1990. "Spital am Pyhrn / Köszönet a Magyar Értékek Megőrzéséért" Ag emlékérem, dísztokban (36,16g/0.999/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) Hungary 1990. "Spital am Phyrn / Köszönet a Magyar Értékek Megőrzéséért (Thank for saving the Hungarian Values)" Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (36,16g/0.999/42,5mm) C:AU (originally PP)

8 000 HUF
Bognár György (1944-) 1990. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Lázár Vilmos kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo GS8
30904.

Bognár György (1944-) 1990. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Lázár Vilmos" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo GS8

1 600 HUF
Bognár György (1944-) 1991. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Láhner György bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo GS10
30905.

Bognár György (1944-) 1991. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Láhner György" bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo GS10

1 600 HUF
Bognár György (1944-) / Szabó Tamás (1952-) 1999. Az aradi vértanúk emlékére - MÉE Gyöngyösi Csoport bronz emlékérem, az aradi vértanúk sorozat záróérme (70,5mm) T:1,1-
30906.

Bognár György (1944-) / Szabó Tamás (1952-) 1999. "Az aradi vértanúk emlékére - MÉE Gyöngyösi Csoport" bronz emlékérem, az aradi vértanúk sorozat záróérme (70,5mm) T:1,1-

34 000 HUF
91,89
100,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF