Books: Military Number of items: 35
2683512
16547
422
Books: Military
Other collectibles
Jan Durdík - Miroslav Mudra - Miroslav Sáda: Alte Handfeuerwaffen. Prága, 1982, Artia. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
2 400 HUF
2655549
16548
422
Books: Military
Other collectibles
Az IHNETOV munkanaplója. Vitéz Béldy Alajos vezérezredes hadtörténelmi levéltárban őrzött irataiból. 1941-1943. Hadtörténelmi Levéltári Kiadványok. Bp., 2002, Petit Real. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 600 HUF
2683526
16549
422
Books: Military
Other collectibles
Frederick Wilkinson: The Illustrated Book of Pistols. London-New York-Sydney-Toronto, 1979, Hamlyn. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
2 000 HUF
2682882
16551
422
Books: Military
Other collectibles
Bencze László: A Piave-front. Hadtörténelmi Levéltári Tanulmányok. Bp., 2003., Paktum. Kiadói papírkötés.
1 800 HUF
2644231
16552
422
Books: Military
Other collectibles
Simon Lajos: Keretlegény voltam. Szinnai Tivadar előszavával, Bp., 1948, a szerző kiadása, kissé kopott papírkötésben
1 200 HUF
2684457
16553
422
Books: Military
Other collectibles
Máday Norbert: Áll a Honvéd, mint a szikla... (Lajos István kecskeméti honvéd naplója alapján). Kecskemét, 2012, szerzői kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1 400 HUF
2681985
16554
422
Books: Military
Other collectibles
Hőbe Lajos: Orosz földön. Napló 1942-43. Veszprém, 2008., Víza Kft. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben
1 600 HUF
2681925
16555
422
Books: Military
Other collectibles
Kováts Zoltán - Lőrincz István: A páncélelhárítás eszközei. Bp., 1964., Zrínyi. Kiadói kopott félvászon-kötés. Megjelent 2000 példányban.
1 400 HUF
2684486
16556
422
Books: Military
Other collectibles
Novotny Tihamér: Első világháborús katonaemlékek antropológiai és művészetszociológiai vizsgálata. Bp., 1987, Múzsák Közművelődési Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, a borítón gyűrődésnyommal
1 200 HUF
2659415
16557
422
Books: Military
Other collectibles
2657186
16558
422
900
Books: Military
Other collectibles
Lévai Anita - Potó István: A Magyar Királyi Csendőrség története. hn., 2009, Vagabund. Kiadói papírkötés, hullámos.
2661421
16559
422
Books: Military
Other collectibles
Kesselring, [Albert]: Lengyelország felett. Ford.: Székely Tibor. A mai háború. A Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete könyvei. Bp., 1942, Révai. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035