Books: History

Number of items: 149

Gosztonyi Péter: Légiveszély, Budapest! Bp.,1989, Népszava. Kiadói papírkötés.
15660.

800 HUF
15661.

800 HUF
Kádár Iván et al.: Adatok Magyarország gazdaságtörténetéből. Segédanyag a Magyar Dolgozók Pártja Politikai Gazdaságtan szakosított tanfolyama számára. Bp., 1955-1956, Szikra, 93+(3) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, néhány kissé foltos lappal.
15662.

1 000 HUF
Hidvégi Áron Arnold: Viktor/Orbán. Egy underground értelmezés. Bp., 2019.,Aron. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15663.

1 600 HUF
15664.

1 000 HUF
15665.

2 400 HUF
L. Kozma Borbála, Ladányi Sándor: A Dunamelléki Református Egyházkerület Ráday Gyűjteményének (Budapest) kéziratkatalógusa. (1850 előtti kéziratok). Magyarországi egyházi könyvtárak kéziratkatalógusai 3. Bp., 1982, Országos Széchényi Könyvtár, 340 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 800 példányban.
15666.

2 000 HUF
A mi forradalmunk. Szerk.: Földes Anna, és Mihályi Gábor. Európai kulturális füzetek 22. sz. Bp., 2006, Új Világ Kiadó. Kiadói papírkötés.
15667.

1 000 HUF
15668.

900 HUF
2,43
2,65
Grősz József és társai bűnpere. Bp., 1951, Szikra, 336 p.+8 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói papírkötés, a borítószéleken szakadásokkal, kis sérülésekkel,  Grősz József kalocsai püspököt és több más egyházi vezetőt 1951-ben letartóztatták, majd összeesküvés vádjával bíróság elé állították és tizenöt év börtönre ítélték.
15669.

900 HUF
2,43
2,65
Erba Odescalchi Sándor Herceg: Testamentum I-II. köt. Életem regénye. Bp., 1991., Dovin. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
15670.

1 000 HUF
15671.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF