Printed Materials Number of items: 283
2681705
14527
422
Printed Materials
Other collectibles
1879 Magyarország és a Nagyvilág c. képes hetilap töredékei, számos fametszetű illusztrációval, kb. 50 db
2 000 HUF
2684213
14528
422
Printed Materials
Other collectibles
1890 Hertkovcei malom tulajdonos halotti értesítője
2 000 HUF
2681517
14529
422
Printed Materials
Other collectibles
cca 1890-1900 40 db színes litografált gyűjtőkártya, Carl Mayer's Kunstanstalt, Nürnberg, vegyes állapotban, 19,5x12,5 cm
3 000 HUF
2681554
14530
422
Printed Materials
Other collectibles
cca 1890-1900 38 db vegyes illusztráció lexikonokból (Pallas, Athenaeum, Meyer's), vegyes állapotban, 24x16 cm körül
2 400 HUF
2684591
14531
422
Printed Materials
Other collectibles
1 000 HUF
2681830
14532
422
14000
Printed Materials
Other collectibles
1896. április 29. Meghívó a millenniumi "Ballon-Captif Codard" első ünnepélyes felszállására, hajtott
14 000 HUF
2684707
14533
422
Printed Materials
Other collectibles
1896 Grosse Modenwelt c. német nyelvű divatlap V. évf. 5. száma, 1896. márc. 3., fekete-fehér illusztrációkkal, szabásmintákkal, kissé sérült állapotban, levált címlappal
2 000 HUF
2684720
14534
422
Printed Materials
Other collectibles
1896 Handarbeiten-Beilage, a Grosse Modenwelt c. divatlap kézimunkákat bemutató melléklete, V. évf. 3. sz., 1896. márc. 3., német nyelvű, fekete-fehér illusztrációkkal, 4 p., kissé sérült
1 200 HUF
2681874
14535
422
Printed Materials
Other collectibles
1896-1902 Kovácsoltvas kerítések, korlátok. 5 db nagy méretű mintalap historizáló ornamentikákkal, díszítésekkel, fa-, fém- és vasipar. vászonra kasírozva. 93x61 cm
5 000 HUF
2684710
14536
422
Printed Materials
Other collectibles
1897 Grosse Modenwelt c. német nyelvű divatlap VI. évf. 2. száma, 1897. jan. 18., fekete-fehér illusztrációkkal, szabásmintákkal, kissé sérült állapotban
2 000 HUF
2684712
14537
422
Printed Materials
Other collectibles
1898 Grosse Modenwelt c. német nyelvű divatlap VII. évf. 1. száma, 1898. jan. 3., fekete-fehér illusztrációkkal, kissé sérült állapotban
2 000 HUF
2684691
14538
422
Printed Materials
Other collectibles
1898 Vasárnapi Ujság 45. évf. 38. sz., 1898. szept. 18., Erzsébet királyné (Sisi) gyászszám, fekete-fehér illusztrációkkal
18 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035