Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 474

Csillag István (1881-1968) 1938.Dr. Weiner Samu (a Hungária Egyesült Gőzmalmi Rt. vezérigazgatója) egyoldalas bronz plakett (72x65mm) T:2 patina, ph, karc /  Hungary 1938. Dr. Samu Weiner one-sided bronze commemorative plaque. Sign:István Csillag (1881-1968) (72x65mm) C:XF patina, edge error, scratches
30914.

Csillag István (1881-1968) 1938."Dr. Weiner Samu" (a Hungária Egyesült Gőzmalmi Rt. vezérigazgatója) egyoldalas bronz plakett (72x65mm) T:2 patina, ph, karc / Hungary 1938. "Dr. Samu Weiner" one-sided bronze commemorative plaque. Sign:István Csillag (1881-1968) (72x65mm) C:XF patina, edge error, scratches

7 000 HUF
18,92
20,59
Csikszentmihályi Róbert (1940-2021) 1969- Gyulai Zoltán 1888-1968 / Az Eötvös Lóránd Fizikai Társulat Díja kétoldalas bronz díjplakett (92mm) T:1-,2
30915.

Csikszentmihályi Róbert (1940-2021) 1969- "Gyulai Zoltán 1888-1968 / Az Eötvös Lóránd Fizikai Társulat Díja" kétoldalas bronz díjplakett (92mm) T:1-,2

16 000 HUF
43,24
47,06
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1975. A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István kétoldalas bronz emlékérem, dísztokban (70mm) T:1
30916.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1975. "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István" kétoldalas bronz emlékérem, dísztokban (70mm) T:1

5 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1976. Magyar Numizmatikai Társulat - 75 éves jubileumi és tagsági érem Ag emlékérem eredeti, plombált ÁPV tokban (30g/0.800/30mm) T:1 patina / Hungary 1976. Magyar Numizmatikai Társulat - 75 éves jubileumi és tagsági érem (Hungarian Numismatic Society - 75th Anniversary - Jubilee and membership medal) Ag commemorative medal in original, sealed ÁPV case. Sign.: Róbert Csíkszentmihályi (30g/0.800/30mm) C:UNC patina  Adamo MNT12
30917.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1976. "Magyar Numizmatikai Társulat - 75 éves jubileumi és tagsági érem" Ag emlékérem eredeti, plombált ÁPV tokban (30g/0.800/30mm) T:1 patina / Hungary 1976. "Magyar Numizmatikai Társulat - 75 éves jubileumi és tagsági érem (Hungarian Numismatic Society - 75th Anniversary - Jubilee and membership medal)" Ag commemorative medal in original, sealed "ÁPV" case. Sign.: Róbert Csíkszentmihályi (30g/0.800/30mm) C:UNC patina Adamo MNT12

10 000 HUF
27,03
29,41
Csontos László (1925-2013) DN Bugát Pál emlékérem / Tudományos Ismeretterjesztő Társulat 1841 Br emlékérem (79x75mm) T:1-
30918.

Csontos László (1925-2013) DN "Bugát Pál emlékérem / Tudományos Ismeretterjesztő Társulat 1841" Br emlékérem (79x75mm) T:1-

3 400 HUF
9,19
10,00
Csóka Zsuzsa (1962-) 1995. Albert Einstein jelzett Ag emlékérem (46,14g/0.640/42,5mm) T:PP fo.
30919.

Csóka Zsuzsa (1962-) 1995. "Albert Einstein" jelzett Ag emlékérem (46,14g/0.640/42,5mm) T:PP fo.

11 000 HUF
29,73
32,35
Csóka Zsuzsa (1962-) 2002. Steindl Imre 1839-1902 - A magyar történelem nagy alakjai kétoldalas Br emlékérem kapszulában (42,5mm) T:1
30920.

Csóka Zsuzsa (1962-) 2002. "Steindl Imre 1839-1902 - A magyar történelem nagy alakjai" kétoldalas Br emlékérem kapszulában (42,5mm) T:1

3 000 HUF
Csóka Zsuzsa (1962-) 2008. Magyarország kormányzóinak emlékére / MÉE Baja 2008 kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis ph Adamo BA19
30921.

Csóka Zsuzsa (1962-) 2008. "Magyarország kormányzóinak emlékére / MÉE Baja 2008" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis ph Adamo BA19

2 800 HUF
7,57
8,24
Csóka Zsuzsanna (1962-) 2012. 111 éves a Magyar Numizmatikai Társulat / Szervusztok, fiúk - Réthy László (1851-1914) bronz csegely emlékérem (24x24mm) T:1,1- Hungary 2012. 111 éves a Magyar Numizmatikai Társulat (111st Anniversary of Hungarian Numismatic Society) / Szervusztok, fiúk - Réthy László (1851-1914) bronze commemorative klippe. Sign.: Zsuzsanna Csóka (24x24mm) C:UNC,AU
30922.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 2012. "111 éves a Magyar Numizmatikai Társulat / 'Szervusztok, fiúk' - Réthy László (1851-1914)" bronz csegely emlékérem (24x24mm) T:1,1- Hungary 2012. "111 éves a Magyar Numizmatikai Társulat (111st Anniversary of Hungarian Numismatic Society) / 'Szervusztok, fiúk' - Réthy László (1851-1914)" bronze commemorative klippe. Sign.: Zsuzsanna Csóka (24x24mm) C:UNC,AU

12 000 HUF
32,43
35,29
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1948. Magyar Népi Művelődési Intézet egyoldalas Br plakett, peremén 1 sorszám (87mm) T:1- patina
30923.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1948. "Magyar Népi Művelődési Intézet" egyoldalas Br plakett, peremén "1" sorszám (87mm) T:1- patina

8 000 HUF
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1954. Operaház 70. évfordulója kétoldalas, öntött bronz plakett, peremén 23-as sorszámmal (82mm) T:1-,2
30924.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1954. "Operaház 70. évfordulója" kétoldalas, öntött bronz plakett, peremén "23"-as sorszámmal (82mm) T:1-,2

8 000 HUF
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1964. Madách - 1823-64 / Ember küzdve küzdj és bízva bízzál kétoldalas, öntött bronz plakett, peremén 24-es sorszámmal (82mm) T:1-,2
30925.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1964. "Madách - 1823-64 / Ember küzdve küzdj és bízva bízzál" kétoldalas, öntött bronz plakett, peremén "24"-es sorszámmal (82mm) T:1-,2

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF