https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 474

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Hetés György (1921-1998) DN Teréz Anya Br emlékérem (118-119mm) T:1- kis patina
30974.

Hetés György (1921-1998) DN "Teréz Anya" Br emlékérem (118-119mm) T:1- kis patina

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Holdas György (1944-) 1984. Szkarabeusz (?) bogarat ábrázoló kő plakett (~115mm) T:2,2- karc
30975.

Holdas György (1944-) 1984. Szkarabeusz (?) bogarat ábrázoló kő plakett (~115mm) T:2,2- karc

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
5
Horváth László (1951-) 1991. II. János Pál pápa látogatása hazánkban / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:2 erős patina Adamo BP37
30976.

Horváth László (1951-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása hazánkban / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:2 erős patina Adamo BP37

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
Horváth Sándor (1939-) 2008. Giacomo Puccini 1858-1924 - születése 150. évfordulójára kétoldalas, öntött bronz plakett (98mm) T:1-
30977.

Horváth Sándor (1939-) 2008. "Giacomo Puccini 1858-1924 - születése 150. évfordulójára" kétoldalas, öntött bronz plakett (98mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Dr. Hőgyes Ferenc (1860-1923) 1914. Szinyei Merse Pál kétoldalas bronz plakett, eredeti dísztokban (642g/167x198mm) T:1,1- / Hungary 1914. Pál Szinyei Merse double-sided bronze plaque, in original case. Sign.: Ferenc Hőgyes Dr (642g/167x198mm) C:UNC,AU HP 2869.
30978.

Dr. Hőgyes Ferenc (1860-1923) 1914. "Szinyei Merse Pál" kétoldalas bronz plakett, eredeti dísztokban (642g/167x198mm) T:1,1- / Hungary 1914. "Pál Szinyei Merse" double-sided bronze plaque, in original case. Sign.: Ferenc Hőgyes Dr (642g/167x198mm) C:UNC,AU HP 2869.

 
The item is not available
Starting price:
75 000 HUF
202,70
EUR
,
220,59
USD
Number of bids:
0
Iván István (1905-1968) 1960. 325 éves az Eötvös Lóránd Tudományegyetem egyoldalas, bronz plakett, eredeti tokban (55x40mm) T:1-
30979.

Iván István (1905-1968) 1960. "325 éves az Eötvös Lóránd Tudományegyetem" egyoldalas, bronz plakett, eredeti tokban (55x40mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Ispánki József (1906-1992) 1938. Hazatért felvidéki testvéreit magyar szeretettel köszönti Budapest székesfőváros közönsége / Az ezeréves Magyarország első királya Szent István évében 1038-1938 bronz emlékérem (82mm) T:2  Hungary 1938. Entry of the Hungarian Troops to Upper Hungary / Slovakia large size bronze commemorative medallion. Sign: József Ispánki (82mm) C:XF  HP 1209.
30980.

Ispánki József (1906-1992) 1938. "Hazatért felvidéki testvéreit magyar szeretettel köszönti Budapest székesfőváros közönsége / Az ezeréves Magyarország első királya Szent István évében 1038-1938" bronz emlékérem (82mm) T:2 Hungary 1938. "Entry of the Hungarian Troops to Upper Hungary / Slovakia" large size bronze commemorative medallion. Sign: József Ispánki (82mm) C:XF HP 1209.

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Number of bids:
1
Istók János (1873-1972) 1908. Élelmezési-Háztartási és Konyhaművészeti Kiállítás - Temesvárott 1908. / Érdem jutalma kétoldalas fém emlékérem (45mm) T:2- patina, ü.
30981.

Istók János (1873-1972) 1908. "Élelmezési-Háztartási és Konyhaművészeti Kiállítás - Temesvárott 1908. / Érdem jutalma" kétoldalas fém emlékérem (45mm) T:2- patina, ü.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
14
Kalmár Márton 1984. Balázs Béla 1884-1949 Író, filmesztéta - MÉE Szegedi Szervezete bronz emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo SG11
30982.

Kalmár Márton 1984. "Balázs Béla 1884-1949 Író, filmesztéta - MÉE Szegedi Szervezete" bronz emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo SG11

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Kalmár Márton (1946-) DN Csongrád megye jó tanulója jó sportolója kétoldalas, öntött bronz díjplakett (95mm) T:1-
30983.

Kalmár Márton (1946-) DN "Csongrád megye jó tanulója jó sportolója" kétoldalas, öntött bronz díjplakett (95mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina Adamo SP1
30984.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina Adamo SP1

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére Cu-Ni + Ag emlékérem pár, sérült műanyag tokban (~35g/0.640/42,5mm) T:PP Adamo BP22
30985.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" Cu-Ni + Ag emlékérem pár, sérült műanyag tokban (~35g/0.640/42,5mm) T:PP Adamo BP22

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment