Books: Religion

Number of items: 48

17262.

1 400 HUF
Korán. Fordította: Simon Róbert. Főszerk.: Hahn István. Prométheusz könyvek 17. Bp., 1987, Helikon. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, jó állapotban.
17263.

1 200 HUF
Magyar Katolikus Almanach. I. évf. Szerk.: Gerevich Tbior, Lepold Antal, Zsembery István. Bp., 1927, Országos Katolikus Szövetség (Stephaneum-ny.), 831 p. Oldalszámozás kívüli képtáblákkal és szövegközi, fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, hiányos gerinccel, a borítón és néhány lapon foltokkal.
17264.

2 000 HUF
Schwetz, Joanne: Theologia fundamentalis seu generalis. Vol. I. Viennae (Bécs), 1882, Henrici Kirsch, (2)+V+356 p. Hetedik kiadás. Latin nyelven. Félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, sérült, kopott borítóval és gerinccel.
17265.

2 000 HUF
Dr. Fabiny Tibor et al.: A hit asztala. Az áldozattól az istentiszteletig. Öt vallás liturgikus tárgyaiból. Bp., 1990, Officina Nova. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17266.

1 800 HUF
Fabiny Tibor: Luther Márton végrendelete. Bp., 1982, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17267.

1 800 HUF
Walter J. Ciszek - Daniel L. Flaherty: Az Úr vezetett engem. A hit erejével a Szovjetunió poklában. Ford. és a lábjegyzeteket írta: Demény Martin. Bp., 2016, Jezsuita Kiadó. Kiadói papírkötés.
17268.

1 000 HUF
Hock János: Képes Biblia. Az ó- és újszövetség történelme. 50 színes képpel. Bp., 1900., a szerző kiadása (Révai és Salamon-ny.), (4) p.+ 50 t. (színes, litografált táblák). Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, Érczhegyi Géza-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé sérült, foltos táblákkal.
17269.

1 600 HUF
44
Majoros István Zoltán: A római kúria. A szerző által Eperjessy Kálmán (1893-1976) történész, levéltáros, főiskolai tanár részére DEDIKÁLT példány. Miskolc, 1928., Magyar Jövő, 30+2 p. Tűzött papírkötésben, szakadással.
17270.

1 400 HUF
Molnár Sándorné Dr. Szolnoky Erzsébet: Halálfogytiglan életre ítélve. Szociális tevékenységű szerzetesek. H.n., 1991, Novadat. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
17271.

1 600 HUF
Boda László: Emberré lenni, vagy birtokolni? A tulajdonnal, a személyi kibontakozással és a nemiséggel kapcsolatos keresztény felelősség. Bp., 1991, Szent József Kiadó. Kiadói papírkötés.
17272.

1 400 HUF
Lénárd Ödön: Erő az erőtlenségben. Eszmélődés élmények és dokumentumok fölött a magyar katolicizmus helytállása köréből a kommunista diktatúra alatt. (Bp.), 1994, Márton Áron Kiadó. Kiadói papírkötés
17273.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF