Number of items: 309

Szép csillag a honszeretet... MNDSZ olvasókörök 4. könyve. Bp., [1951], Magyar Nők Demokratikus Szövetsége Népművelési Osztálya (Szikra-ny.), 264 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal.
17515.

"Szép csillag a honszeretet..." MNDSZ olvasókörök 4. könyve. Bp., [1951], Magyar Nők Demokratikus Szövetsége Népművelési Osztálya (Szikra-ny.), 264 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal.

1 200 HUF
G[erarda] van Nes-Uilkens: Das verlassene Storchennest. Stuttgart, 1935, J. F. Steinkopf, 303+(1) p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval.
17516.

1 200 HUF
Erenburg, Ilja: A békéért! Bp., 1950, Szikra (Franklin-ny.), 276+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé kopott, koszos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. Ajándékozási bejegyzéssel, MÁV és Vasutasok Szakszervezete Tapolca bélyegzőkkel.
17517.

1 200 HUF
Kovacic, Ivan Goran: Tömegsír. Ford.: Benjámin László. Kass János illusztrációival. Bp., 1968, Magyar Helikon. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói kartonált védőborítóban.
17518.

1 600 HUF
Kopré József: Furulyás Ferkó. Meseregény. Dedikált. Bp., 1996. Közdok. Kiadói papírborítékban
17519.

700 HUF
1,89
2,06
Dömötör Tekla: A népszokások költészete. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Volt könyvtári példány
17520.

1 600 HUF
Burroughs, Edgar Rice: Tarzan, a dzsungel fia. + Tarzan visszatérése. (2 kötet). Ford.: Songrády Gábor. Kalandos Könyvek. Bp., 1956-1957, Kossuth. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült borítókkal.
17521.

1 800 HUF
Walter Schumann: Drágakő Biblia. A világ összes drágaköve és ékköve egy kötetben, 1500 kő színes fényképével. Bp., 1992, Glória-Kőország. Kiadói kartonált papírkötés.
17522.

1 600 HUF
Indiai regék és mondák. Feldolgozta: Baktay Ervin. Harmatta János előszavával. Bp., 1963, Móra. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17523.

1 000 HUF
[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: Durbints sógor. Gárdonyi Géza munkái. Bp., é.n., Dante, 112 p. Kiadói dombornyomott, ezüstözött egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
17524.

1 200 HUF
10
Galabárdi Zoltán: Móres. Bp., 1963, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17525.

1 200 HUF
Drozdy Győző: Aurora borealis. Bp., [1937], Nova, 368 p. Egyetlen kiadás. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17526.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF