Books: History

Number of items: 224

Lexicon Epigraphicum Pannonicum. Pannóniai epigráfiai lexikon. Continens omnia verba Latine scripta inscriptionum Pannonicarum publici iuris factarum. Collegit et descriptionibus illustravit Benedictus Fehér. Bp., 1997., Enciklopédia. Angol és latin nyelven. Kiadói egészműbőr-kötés.
15669.

2 800 HUF
7,57
8,24
15670.

2 400 HUF
Katkóné Bagi Éva-Orbán Imre: Két évszázad zászlói. A szegedi Móra Ferenc Múzeum zászlógyűjteményének katalógusa. Szeged, 2003.,Móra Ferenc Múzeum. Kiadói papírkötés.
15671.

2 000 HUF
Czeglédy Károly: Magyar őstörténeti tanulmányok. Budapest Oriental Reprints. Series A 2. Szerk.: Schütz Ödön. Bp., 1985, Kőrösi Csoma Társaság-MTA Könyvtára, 1 t. + X+365+(1) p. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb kopásnyomok, hátoldalán törésnyom. Megjelent 800 példányban.
15672.

4 000 HUF
E. Kovács Péter: Zsigmond király Seinában. Bp., 2014, Corvina. Szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15673.

2 600 HUF
7,03
7,65
Veress Endre: Carillo Alfonz jezsuita-atya levelezése és iratai (1591-1618). Magyar Történelmi Emlékek - Monumenta Hungariae Historica. Első osztály: Okmánytárak. 41. köt. Bp., 1943, Magyar Tudományos Akadémia, LXIII+487+(1) p. Átkötött félvászon-kötés.
15674.

2 800 HUF
7,57
8,24
Szamizdat. Alternatív kultúrák Kelet- és Közép-Európában 1956-1989. Szerk.: Erika Rissmann. Bp., 2004., Stencil Kulturális Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15675.

3 800 HUF
10,27
11,18
Dr. Révay József: Gömbös Gyula élete és politikája. Herczeg Ferenc előszavával. Bp., 1934, Franklin. Kiadói dombornyomott kartonált kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
15676.

3 600 HUF
9,73
10,59
Alain Desroches: La Gestapo. Atrocités et secrets de linquistion nazie. Paris, 1975.,Editions de Vecchi. Francia nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15677.

3 000 HUF
Janusz Piekalkiewicz: Invasion Frankreich 1944. Südwest, 1979. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítással. Újszerű állapotban.
15678.

3 000 HUF
15679.

3 000 HUF
Owen Booth - John Walton: A második világháború története képekkel. Ford.: Szabóné Győrfi Renáta. Bp.,2003. Holló és társa. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15680.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF