Watches

Number of items: 38

Geneva sport kézi felhúzós karóra. Működik, szép számlappal, bőr szíjjal, dobozzal d: 34 mm
11573.

6 000 HUF
16
100 éves az Olimpia (1894-1994) Quartz karóra, elemcserére szorul, eredeti sérült dobozában. d: 30 mm
11574.

9 500 HUF
25,68
27,94
Asztali mechanikus szerkezetes óra, nem működik, javításra szorul, kopott, m: 14 cm
11575.

4 000 HUF
11576.

18 000 HUF
48,65
52,94
Régi kis asztali óra, csont kerettel. kereten törés m: 8 cm
11577.

4 000 HUF
Casio No. 2894 karóra, titánium, a felső folyékony kristály kiégett, működik, leolvasható, digitális, d:55mm
11578.

26 000 HUF
70,27
76,47
Vegyes karóra tétel: összesen 23 db, benne sok mechanikus, valamint több automata replika órá: 2 db Rolex + Omega + Breitling. Mind működőképes, kb 8 db kvarc
11579.

50 000 HUF
135,14
147,06
11580.

12 000 HUF
32,43
35,29
Armada watch niellós ezüst tokos zsebóra angyalos magyar címerrel hátoldalan ugrató lovat ábrázol. Jelzés nélkül, kopott. Nem működik. d: 50 mm
11581.

20 000 HUF
54,05
58,82
Rolex replika automata karóra, sérült üveggel, működik, d: 4,5 cm
11582.

6 000 HUF
Chronometre Watch fémtokos zsebóra, és aranyozott fém női karóra bőr szíjjal, mindkettő hiányos, nem működő állapotban.
11583.

2 000 HUF
10
IWC 18K arany (Au) női automata karóra. Jelzett. Működő, jó állapotban, bőr szíjjal. d: 22 mm
11584.

160 000 HUF
432,43
470,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF