Printed Materials

Number of items: 320

1938 Turán Füzetek I. sorozat 5-7. szám, A Magyarországi Turán Szövetség vázlatos története, alapszabálya és általános ismertetése, 50p
14760.

3 000 HUF
1939 Köztelek zsebnaptár I-II. köt. Szerk.: Konkoly Thege Sándor, Buday György. 45. évfolyam. Bp., 1939., Országos Mezőgazdsági kiállítás, 1939. márc. 22-27., Budapesti Nemzetközi Vásár, 1939. IV. 28. - V. 8. Bp., 1939., Pátria. Kiadói papírkötés, és kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott vászon-kötéssel, a I. kötet végén hiányzó jegyzetlapokkal, az utolsó lapon bejegyzésekkel.
14761.

1939 Köztelek zsebnaptár I-II. köt. Szerk.: Konkoly Thege Sándor, Buday György. 45. évfolyam. Bp., 1939., Országos Mezőgazdsági kiállítás, 1939. márc. 22-27., Budapesti Nemzetközi Vásár, 1939. IV. 28. - V. 8. Bp., 1939., "Pátria." Kiadói papírkötés, és kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott vászon-kötéssel, a I. kötet végén hiányzó jegyzetlapokkal, az utolsó lapon bejegyzésekkel.

1 600 HUF
1939 Mini zsebnaptár, napló, aranyozott lapszélekkel, mini ceruzával
14762.

2 000 HUF
1939 Az Angolkisasszonyok B. M. V. egri érseki r. k. leánygimnáziumának és négy évfolyamú női felsőkereskedelmi iskolájának évkönyve az 1931-32. tanévről. Szolnok, 1932, Varga József-ny. Papírkötésben.
14763.

1 400 HUF
1939 Bp., A Magyarországi Németek Szövetsége (Volksbund) alapszabályai, 8p
14764.

1939 Bp., A "Magyarországi Németek Szövetsége" (Volksbund) alapszabályai, 8p

10 000 HUF
27,03
29,41
1939 Budapest Calendar, angol nyelvű, képes idegenforgalmi naptár, kissé sérült, 25x19 cm
14765.

3 000 HUF
1939 A budapesti IX. kerületi m. kir. állami Fáy András Gimnázium 22. számú évkönyve az 1938-39. tanévről. Bp., 1939, Fráter és Társa-ny. Sérült papírkötésben.
14766.

1 400 HUF
cca. 1940 Stájerország nyaralóhelyeinek, fürdő- és gyógyhelyeinek ismertetője. Stájerország Idegenforgalmi Hivatala, Gráz. Hans Wagula (1894-1964) borítótervével. Kiadói papírkötésben. 128 oldal. Fekete-fehér fényképekkel, egy kihajtható térképpel és 42 oldalon gráci cégek és grácvidéki, stájerországi nyaralóhelyek, fürdők és gyógyhelyek hirdetései találhatók. Korának megfelelő állapotban.
14767.

4 800 HUF
12,97
14,12
1940 Összetartozás Gazdasági Szövetkezet Filmszogálata ismertető prospektus, levelezőlap
14768.

1 200 HUF
1940 A Tündérujjak c. kézimunka újság 3 száma egy melléklettel
14769.

1 200 HUF
1940 Dante kiadó őszi és karácsonyi újdonságai, árjegyzék. Illusztrált, tűzött papírkötés.
14770.

1 000 HUF
1940, Pécel ,Tamásfalvi Kasza Ferenc, őrgróf Pallavicini Ede és neje szül. székhelyi Majláth Etelka, mosdosi gazdaságának ny. főintézője, majd néhai gróf Hadik Barkóczy Endre jánki hitbizományi uradalmának felügyelőjének halotti értesítője, postázva
14771.

900 HUF
2,43
2,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF