https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Historical documents, manuscripts

Number of items: 52

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1909 Építész Bál táncrendje
12433.

1909 Építész Bál táncrendje

 
Sold
Starting price:
14 000 HUF
37,84
EUR
,
41,18
USD
Number of bids:
16
1911 M. Kir. Postatakarékpénztári Tisztviselők Sportegyesületének bálja táncrend
12434.

1911 M. Kir. Postatakarékpénztári Tisztviselők Sportegyesületének bálja táncrend

 
Sold
Starting price:
14 000 HUF
37,84
EUR
,
41,18
USD
Number of bids:
6
1912 Zenta városi és tanyai h. é. keskeny vágányú vasút, 1912. Hossz-szelvény, Variáns hosszszelvények és jellemző-keresztszelvények és Helyszínrajz. Kézzel rajzolt, jegyzetelt szelvényekkel, helyszínrajzokkal. Foltos összeköthető vászon mappában, és széteső félvászon mappákban, a helyszínrajz feltehetőleg nem teljes, foltosak.
12435.

1912 Zenta városi és tanyai h. é. keskeny vágányú vasút, 1912. Hossz-szelvény, Variáns hosszszelvények és jellemző-keresztszelvények és Helyszínrajz. Kézzel rajzolt, jegyzetelt szelvényekkel, helyszínrajzokkal. Foltos összeköthető vászon mappában, és széteső félvászon mappákban, a helyszínrajz feltehetőleg nem teljes, foltosak.

 
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
108,11
EUR
,
117,65
USD
Number of bids:
0
1913 Bottlik Tibor (1884-1974) erdélyi magyar festőművész, szobrász, grafikus.autgráf levele Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművésznek , melyben közbenjárását kéri borítkkal
12436.

1913 Bottlik Tibor (1884-1974) erdélyi magyar festőművész, szobrász, grafikus.autgráf levele Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművésznek , melyben közbenjárását kéri borítkkal

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
11
1913-1915 Bp., emlékkönyv, kézzel írt bejegyzésekkel, rajzokkal, bársony borítású kapcsos füzetben
12437.

1913-1915 Bp., emlékkönyv, kézzel írt bejegyzésekkel, rajzokkal, bársony borítású kapcsos füzetben

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
cca 1916-1967 Régi napló, 12 kézzel beírt oldal, barna vászonborítású csatos füzetben, aranyozott lapélekkel + emlékkönyv, kézzel írt bejegyzésekkel, rajzokkal
12438.

cca 1916-1967 Régi napló, 12 kézzel beírt oldal, barna vászonborítású csatos füzetben, aranyozott lapélekkel + emlékkönyv, kézzel írt bejegyzésekkel, rajzokkal

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
1920 Bp., Erdélyi Székely és Magyar Munkások Gábor Áron Szövetsége díszoklevél, sérült, sérült függőpecséttel
12439.

1920 Bp., Erdélyi Székely és Magyar Munkások Gábor Áron Szövetsége díszoklevél, sérült, sérült függőpecséttel

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
3
1921 Simon János György (1894-1968) festőművész, grafikus kézzel írt levele Gerő Zsófiának (1895-1966), Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus, író lányának, autográf aláírásával. Másfél beírt oldal, eredeti sérült borítékban.
12440.

1921 Simon János György (1894-1968) festőművész, grafikus kézzel írt levele Gerő Zsófiának (1895-1966), Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus, író lányának, autográf aláírásával. Másfél beírt oldal, eredeti sérült borítékban.

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Number of bids:
0
1929 Friedrich Voelcker (1872-1955) sebész orvos saját kezűleg írt képeslapja Szörényi Erzsébet (1904-1987) geológusnak / Autograph letter of Friedrich Voelcker doctor, chirurg to a Hungarian scientist
12441.

1929 Friedrich Voelcker (1872-1955) sebész orvos saját kezűleg írt képeslapja Szörényi Erzsébet (1904-1987) geológusnak / Autograph letter of Friedrich Voelcker doctor, chirurg to a Hungarian scientist

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1930.március.24 Hende Vince (1892-1957) festőművész, a Cennini Társaság elnökének autográf gratuláló levele Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművészhez. Cennini Társaság, Bp. Nemzeti Szalon fejléces papíron, Hende Vince autográf aláírásával, eredeti fejléces borítékban.
12442.

1930.március.24 Hende Vince (1892-1957) festőművész, a Cennini Társaság elnökének autográf gratuláló levele Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművészhez. Cennini Társaság, Bp. Nemzeti Szalon fejléces papíron, Hende Vince autográf aláírásával, eredeti fejléces borítékban.

 
Sold
Starting price:
3 400 HUF
9,19
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
1
cca 1930 Besztercei magyar diák biológia füzete a besztercei román líceumból, több színes kézi rajzzal, sűrűn beírva / cca 1930 Bistrita, biology exercise book of a Hungarian child in Romanian language, with many hand written pages and coloured drawings
12443.

cca 1930 Besztercei magyar diák biológia füzete a besztercei román líceumból, több színes kézi rajzzal, sűrűn beírva / cca 1930 Bistrita, biology exercise book of a Hungarian child in Romanian language, with many hand written pages and coloured drawings

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
2
1931 Vágó József (1877-1948) közgazdasági író, újságíró, a Pester Lloyd szerkesztője autográf házassághoz gratuláló sorai a Pester Lloyd szerkesztősége nevében Geleji Sándorné Gerő Zsófia (1895-1966) részére. Édesapja, Gerő Ödön (1863-1939) újságíró, 1919-1939 között a Pester Lloyd művészeti rovat vezetője. Vágó József Pester Lloyd névjegykártyáján, autográf aláírásával, eredeti borítékban.
12444.

1931 Vágó József (1877-1948) közgazdasági író, újságíró, a Pester Lloyd szerkesztője autográf házassághoz gratuláló sorai a Pester Lloyd szerkesztősége nevében Geleji Sándorné Gerő Zsófia (1895-1966) részére. Édesapja, Gerő Ödön (1863-1939) újságíró, 1919-1939 között a Pester Lloyd művészeti rovat vezetője. Vágó József Pester Lloyd névjegykártyáján, autográf aláírásával, eredeti borítékban.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Current item in the room
Catalogue number:
Here you can follow which item is up in the room. You can bid for the item at the item details.
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment