Number of items: 354
2655001
11441
420
14000
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
14 000 HUF
2653363
11442
420
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített váza. Matricás, jelzett, nagyobb kopásnyomokkal, m: 20 cm
12 000 HUF
2655249
11443
420
Other collectibles
Hollóházi Vészabó Noémi porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, m: 5 cm, d: 12,5 cm
8 000 HUF
2661264
11444
420
Other collectibles
Hollóházi porcelán váza Faragó Miklós (1947- ) által tervezett: A négy évszak - Tavasz dekorral. levonóképes, aranyozott, jelzett, sérült. m: 37 cm
2 000 HUF
2663476
11445
420
Other collectibles
Hollóházi porcelán focista, kézzel festett, jelzett, helyenként kopásokkal, m: 28 cm
8 000 HUF
2666275
11446
420
5500
Other collectibles
Hollóházi rózsás bonbonier, matricás, jelzett, kopott, m: 14 cm d: 17 cm
5 500 HUF
2661186
11447
420
Other collectibles
Hollóháza virágmintás, váza aranyszínű florális dekorral, matricás, jelzett,, m: 11,5 cm
4 000 HUF
2661189
11448
420
Other collectibles
Hollóházi szedermintás váza, matricás porcelán hibátlan, jelzett, m: 22cm
4 000 HUF
2661265
11449
420
Other collectibles
Hollóházi, Stümmeres porcelán bonbonnier, matricás porcelán, jelzett, hibátlan 16x10x6cm
2 000 HUF
2661317
11450
420
Other collectibles
Hollóházi olvasó lányok, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 14,5 cm
1 400 HUF
2655726
11451
420
Other collectibles
Hollóházi Szív a szívnek szívesen mézeskalács, falidísz. Kézzel festett fajansz, jelzett, kopásnyomokkal, 20x20 cm
8 000 HUF
2656238
11452
420
Other collectibles
Hollóházi levél alakú tálka, matricás porcelán, jelzett, hibátlan, 14x11cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m