Number of items: 354

Schirnding Bavaria limitált kiadású porcelán dísztányér. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
11344.

2 000 HUF
Villeroy & Boch modern kávé kiöntő, matricás, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
11345.

2 000 HUF
Satsuma jellegű urna, kézzel festett, jelzett, kis kopással, mázrepedésekkel, m: 26 cm
11346.

5 000 HUF
11347.

5 000 HUF
2 db angol porcelán Lady Diana emlékbögre (házasságának ill. halálának alkalmából). Matricás, jelzett, hibátlan, m: 8-9 cm
11348.

4 000 HUF
Delft holland fajansz bonbonier. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, d: 13,5 cm
11349.

3 000 HUF
Drasche porcelán női akt, fehér mázas, jelzett, m: 19 cm
11350.

2 800 HUF
7,57
8,24
Zsolnay lóhere mintás váza. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, alul a mázon kisebb javítással, m: 14 cm
11351.

3 000 HUF
Zsolnay porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, kis kopással, 9x6,5x5 cm
11352.

2 400 HUF
Zsolnay Jubileumi (150), dísz váza. Több tüzű. Ökörvér és eozin mázakkal. Jelzett. 871/0/2064. Mrs. Katalin Imre. Hibátlan, m: 29 cm
11353.

75 000 HUF
202,70
220,59
10
Rosenthal Tacskó, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, 11,5x7,5x4cm / Very old true to life Dachshund in squatting position from the Philipp Rosenthal porcelain factory 1910-1922 ca. 11,5x7,5x4cm / Sehr alter naturgetreuer Dackel in Hockstellung aus der Philipp Rosenthal Porzellanfabrik 1910-1922 ca. 11,5x7,5x4cm
11354.

1 000 HUF
59
Zsolnay selyemfényű, eozinmázas béka. Nádor Judit (1934-2016) terve. Jelzett, 1980 körül, Pécs, minimális lepattanással egyik ujja alatt, álló helyzetben nem látszik, m: 16 cm
11355.

32 000 HUF
86,49
94,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF