Photo

Number of items: 609

cca 1930 Gróf Esterházy József (jobbra) és Szatmáry-Király Ádám nőnek öltözve, tómalmi (Sopron) emlék, hátoldalon feliratozott fotó, 10,5×6,5 cm
13235.

5 000 HUF
11
cca 1978 Pataki Ági manöken fürdőruhában, fotó, 9×12 cm
13236.

3 000 HUF
1975 Aczél György (1917-1991) miniszterelnök-helyettes állami kitüntetést ad át, eredeti fotó, 8,5×11,5 cm
13237.

1 400 HUF
Peter Roleff (1906-1994) balettmesterről készült fotók fejléces borítékban, 4 db, egyik sérült, 13,5×8,5 cm
13238.

1 000 HUF
2008. Ilovszky Rudolf, Dunai János és Mados Ferenc 2db eredeti fotó, 12x9cm
13239.

2 600 HUF
7,03
7,65
1960 Római Olimpia magyar labdarugó válogatottról készült 7 db fotó, rajta Albert Flórián és mások, jelzett sajtófotók, különféle méretben, max: 8x11cm. / Roma Olympic Games Hungarian football taem photos.
13240.

5 000 HUF
cca 1876 Szász-Coburg-Gothai Eduárd (1841-1910) walesi herceg, trónörökös (1901-től VII. Eduárd néven brit király) keményhátú portréja (vizitkártya), színes litográfia, 10,5x6 cm / Albert Edward of Saxe-Coburg and Gotha, Prince of Wales (VII. Eduard, King of the United Kingdom and Great Britain from 1901), coloured litograph, Souvenir of the Royal Visit to India in 1876. L. & Co., Broadway, NY. 10.5x6 cm
13241.

2 600 HUF
7,03
7,65
cca 1880-1890 Adolf von Sonnenthal (1934-1909) pesti születésű osztrák színész vizitkártyája, keményhátú fotó Adéle bécsi műterméből, hátoldalán feliratozva, alján vágott, 9,5x6 cm / Adolf von Sonnenthal (1934-1909) Austrian actor, visit card, cut at the bottom, 9.5x6 cm
13242.

2 000 HUF
cca 1945-1950 Szakasits Árpád (1888-1965) politikus, a Magyar Köztársaság második köztársasági elnöke, majd a Magyar Népköztársaság Elnöki Tanácsának első elnöke, fotó, kis szakadásokkal, törésnyomokkal, 13x8,5 cm
13243.

1 200 HUF
Gróf Zichy Tivadart és társaságát ábrázoló amatőr felvételek albumlapdarabokra ragasztva, 4 db, némelyik vágott, 10×6 cm
13244.

1 200 HUF
Hermann Ludwig von Helmholtz (1821-1894) német orvos és fizikus, keményhátú fotó, 10,5×6,5 cm
13245.

2 000 HUF
cca 1870-1890 Pauline Lucca (1841-1908) bécsi operaénekesnő (szoprán), keményhátú fotó, vizitkárta, 10x6 cm / Pauline Lucca (1841-1908) viennese operatic soprano, photo, visit card, 10x6 cm
13246.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF