Number of items: 538

Schaller István (1970-): Sátor, 2007. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Kiállítva: Szófiai Magyar Kultúrális Intézet, huba Művészcsoport Praxis c. kiállítása, 2009 (hátoldalán a kiállítás raglapjával. Apró felületi sérüléssel. 70x100 cm
10400.

70 000 HUF
189,19
205,88
Misch Ádám (1935-1995): Motívumok (eredetileg cím nélkül), 1973. Szitanyomat, papír, jelzett és datált (Misch 73), próbanyomat Probedruck jelzéssel, lapméret: 50x35 cm
10401.

Misch Ádám (1935-1995): Motívumok (eredetileg cím nélkül), 1973. Szitanyomat, papír, jelzett és datált (Misch 73), próbanyomat "Probedruck" jelzéssel, lapméret: 50x35 cm

16 000 HUF
43,24
47,06
Schéner Mihály (1923-2009): Tájkép. Akvarell, papír, jelzett. 24x34 cm
10402.

8 000 HUF
9
Schéner Mihály (1923-2009): Bohóc. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 50,5x31 cm
10403.

70 000 HUF
189,19
205,88
Schönberger Armand (1885-1974): : Ló szekérrel. Szén, papír, üvegezett keretben. Jelzett, 19X24 cm
10404.

34 000 HUF
91,89
100,00
Schönberger Armand (1885-1974): Házak. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 10x7cm
10405.

24 000 HUF
64,86
70,59
Schönberger Armand (1885-1974): Kávéház. Szén, papír, üvegezett keretben. Jelzett, 27,5x19,5cm
10406.

34 000 HUF
91,89
100,00
Muhi Sándor (1945-): Pop art kompozícó (cím nélkül). Monotípia, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. Lap alja kissé foltos. 42×32 cm
10407.

5 000 HUF
Scultéty Éva (1917-2001): Régi házak. Rézkarc, papír, jelzett, 15x19 cm.
10408.

3 000 HUF
Simonyi Emő (1943-): Álom kékben, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (22/40). Lapszéli apró szakadással. 58x42 cm
10409.

15 000 HUF
40,54
44,12
10410.

2 400 HUF
Somlai Vilma (1938-2007): Virágcsokor. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, sérült 36x29 cm
10411.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF