Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 330

H.A jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton, sérült keretben, 24x34cm
10689.

4 000 HUF
Rédiger jelzéssel: Tópart. Olaj, karton, kopott keretben, 25x35cm
10690.

4 000 HUF
Jelzés nélkül: Sikátor. Olaj, karton, üvegezett, kopott keretben. 23x17cm
10691.

4 000 HUF
Jelzés nélkül: Női akt. Olaj, farost. Kissé sérült. 80x60 cm
10692.

4 000 HUF
Szűcs István: Erdő. Olaj vászon, sérült keretben, 80x60 cm
10693.

5 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, Vastagh György után: Pipára gyújtó cigánylány. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 50x40 cm
10694.

3 400 HUF
9,19
10,00
14
Stefanovics E. jelzéssel: Téli tanya. Olaj, farost. Sérült fakeretben. 30X55 cm
10695.

1 400 HUF
ZK jelzéssel: Kompozíció arannyal. Akril, farost, keret nélkül, 24x24cm
10696.

2 000 HUF
ZK jelzéssel: Színes erdő. Akril, kasírozott vászon, keret nélkül, 24x30cm
10697.

2 000 HUF
ZK jelzéssel: Ködös reggel . Akril, kasírozott vászon, keret nélkül, 40x30cm
10698.

3 200 HUF
8,65
9,41
Jelzés nélkül: Kék kép. Olaj, vászon. 24x30 cm
10699.

2 400 HUF
Jelzés nélkül: Gyümölcsös. Olaj, karton, 32x32cm
10700.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF