Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 339
2660555
31136
420
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Bozó Gyula (1913-2004) 1999. "A Szent Szék és a Magyar Köztársaság közötti diplomáciai kapcsolat felvételének emlékére" bronz emlékérem (42,5mm) T:1
1 400 HUF
2660953
31137
420
Numismatics
Bozó Gyula (1913-2004) (?) DN "Magyar Néphadsereg Üzemanyag Szolgálat Főnökétől" egyoldalas fém plakett tokban (110x120mm) T:2 patina
1 400 HUF
2619523
31138
420
Numismatics
Búza Barna (1910-2010) ~1975. "Béke - Barátság" egyoldalas Br plakett eredeti tokjában (135x62mm) T:2 a tok pár kisebb helyen sérült
2 800 HUF
2665769
31139
420
Numismatics
Búza Barna (1910-2010) 1998. "Budapesti Művészetbarátok Egyesülete 1973-1998" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (84mm) T:1-
2 800 HUF
2633149
31140
420
Numismatics
6 000 HUF
2665757
31141
420
Numismatics
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1975. "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István" kétoldalas bronz emlékérem, dísztokban (70mm) T:1
3 000 HUF
2634426
31142
420
Numismatics
Csúcs Ferenc (1905-1999) ~1970. "Dr. Kosutány Tamás / A társadalmi munkáért - MÉTE" kétoldalas Br érdemérem gravírozással, eredeti tokban, peremén "65" sorszámmal (73mm) T:1-
7 000 HUF
2665174
31143
420
Numismatics
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1946. "MCMI-XLVI - Magyar Numizmatikai Társulat / 1946" kétoldalas Br plakett (78mm) T:2
4 000 HUF
2549377
31144
420
24000
Numismatics
Csúcs Ferenc (1905-1999) DN. "Budapesti Történeti Múzeum - Budavári Palota / CASTRVM BVDENSE" kétoldals, bronz emlékérem, peremen "43" sorszámmal (100mm) T:1-
24 000 HUF
2633711
31145
420
Numismatics
1 200 HUF
2659166
31146
420
Numismatics
Csucs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP12
1 000 HUF
2362137
31147
420
7500
Numismatics
Debreczeny Tivadar (1890-1976) 1935. "Kémeri Mikó család" bronz emlékérem peremen "LUDVIG" gyártói jelzéssel. "KÉMERI MIKÓ CSALÁD NEMESITÉSÉNEK 250 ÉVFORDULÓJÁRA 1685 - NOV 18 - 1935 / GYULA ÉS NEJE HADHÁZY ILONA HÁZASSÁGUK 25 ÉVES ÉVFORDULÓJÁRA 1911 - FEBR 11 - 1936". Csak 25db készült! (109,07g/59mm) T:2 patina / Hungary 1935. "Kémeri Mikó Family" Br commemorative medallion with "LUDVIG" makers mark on the edge. Only 25pcs! Sign.: Tibor Debreczeny (109,07g/59mm) C:XF patina
TP 664.
7 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035