Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 339

Rajki László (1939- ) 1979. 1912-1973 / Darvas József irodalmi emlékdíj Orosháza - Dumitrás Mihály Alapítványa kétoldalas bronz emlékplakett (98mm) T:1-
31245.

3 000 HUF
Rajki László (1939- ) 1985. BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE kétoldalas bronz emlékérem (69mm) T:1- patina
31246.

3 000 HUF
Rajki László (1939- ) 1990. BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:1- kis patina
31247.

Rajki László (1939- ) 1990. "BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE" kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:1- kis patina

2 800 HUF
7,57
8,24
Rajki László (1939-) 1992. MÉE Móricz Zsigmond emlékbizottság / 1879 Tiszacsécse - 1942 Leányfalu bronz emlékérem (42mm) T:1,1-
31248.

Rajki László (1939-) 1992. "MÉE Móricz Zsigmond emlékbizottság / 1879 Tiszacsécse - 1942 Leányfalu" bronz emlékérem (42mm) T:1,1-

1 400 HUF
16
Rajki László (1939- ) 2001. BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:1- kis patina
31249.

Rajki László (1939- ) 2001. "BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE" kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:1- kis patina

2 800 HUF
7,57
8,24
Rajki László (1939- ) 2002. BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:1- kis patina
31250.

Rajki László (1939- ) 2002. "BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE" kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:1- kis patina

2 800 HUF
7,57
8,24
Rajki László (1939-) DN Sinka István 1897-1969 egyoldalas, öntött bronz emlékérem (81mm) T:1-
31251.

3 600 HUF
9,73
10,59
Reményi József (1887-1977) 1937. A Nemzeti Színház 100 éves fennállásának emlékére / 1837-1937 Br emlékérem tokban (70mm) T:1- ph. HPII 2290.
31252.

Reményi József (1887-1977) 1937. "A Nemzeti Színház 100 éves fennállásának emlékére / 1837-1937" Br emlékérem tokban (70mm) T:1- ph. HPII 2290.

10 000 HUF
27,03
29,41
Renner Kálmán (1927-1994) 1969. A Magyar Tanácsköztársaság 50. évfordulójára egyoldalas, öntött bronz plakett (80mm) T:2
31253.

Renner Kálmán (1927-1994) 1969. "A Magyar Tanácsköztársaság 50. évfordulójára" egyoldalas, öntött bronz plakett (80mm) T:2

1 600 HUF
Renner Kálmán (1927-1994) 1977. Sopron 1277-1977 kétoldalas bronz emlékérem, műanyag Állami Pénzverő Budapest tokban (60mm) T:1
31254.

Renner Kálmán (1927-1994) 1977. "Sopron 1277-1977" kétoldalas bronz emlékérem, műanyag "Állami Pénzverő Budapest" tokban (60mm) T:1

3 600 HUF
9,73
10,59
Renner Kálmán (1927-1994) 1983. 175 éves az Alma Mater - Sopron 1983. ezüstpatinázott Br emlékérem eredeti díszdobozában (70mm) T:1- ph / Hungary 1983. The 175th Anniversary of the Alma Mater - Sopron 1983. silver patinated Br commemorative medallion in original case. Sign.:Kálmán Renner (1927-1994) (70mm) C:AU edge error
31255.

8 000 HUF
Renner Kálmán (1927-1994) 1989. Szigetvár ostroma 1566 / Szigetvár felszabadulásának 300. évfordulója 1689-1989 ezüstpatinázott emlékérem (42,5mm) T:1-
31256.

Renner Kálmán (1927-1994) 1989. "Szigetvár ostroma 1566 / Szigetvár felszabadulásának 300. évfordulója 1689-1989" ezüstpatinázott emlékérem (42,5mm) T:1-

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF