Books: Religion

Number of items: 49

17248.

100 HUF
0,27
0,29
17249.

800 HUF
M. LAbbé Herbet: LImitation de Jésus-Christ meditée. I-II. köt. Paris, 1914., Librairie Victor Lecoffre. Franica nyelven. Átkötött félvászon-kötésekben.
17250.

M. L'Abbé Herbet: L'Imitation de Jésus-Christ meditée. I-II. köt. Paris, 1914., Librairie Victor Lecoffre. Franica nyelven. Átkötött félvászon-kötésekben.

2 000 HUF
17251.

1 000 HUF
Feurerbach: A kereszténység lényege. Bp., 1961, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17252.

1 000 HUF
A protestantizmus Magyarországon. I-II. rész. (Egy kötetben.) Történeti és helyzetrajz. I. rész.: S. Szabó József: A protestantizmus Magyarországon. II. rész.: Baltazár Dezső-Czeglédy Emánuel et alii: A protestáns szellem hivatása a magyar nemzet életben. Sajtó alá rendezte: Vida Gyula. Bp.,1928, Bethlen Gábor Szövetség. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, hibátlan borítóval és kiadói védőpapírral.
17253.

2 400 HUF
Vegyes kármelita szerzetesrenddel kapcsolatos tétel, 10 db: Puskely Mára: Avilai Teréz (Róma, 1977), P. Kovács Albert: Minden és semmi, Sr. Bridget: Tövisek a rózsán, P. Szeghy Ernő: A belső várkastély kapuja, P. Szeghy Ernő: Emlékeim, Keresztes Szent János: Lobogó istenszeretet, Keresztes Szent János összes versei és válogatott prózája, Keresztes Szent János aranymondásai, Lisieux-i Szent Teréz önéletrajza, Parkinson Keyes Franciska: Égben írt könyv. A Lisieux-i kis virágnak földi élete. Különféle kiadásokban. Különféle kötésekben. Változó állapotban.
17254.

4 800 HUF
12,97
14,12
Az egyháztörténelem alapvonalai. Révész Imre közreműködésével összeáll. Segesváry Lajos. Az összeállító két személy, Révész Imre (1889-1967) református lelkész, a Tiszántúli református egyházkerület későbbi püspöke (1938-1949) és Segesváry Lajos (1907-?) református vallásoktató által Makláry Károly (1876-1938) a Tiszántúli református egyházkerület püspöke (1936-1938), debreceni lelkész (1934-1938) részére DEDIKÁLT példány. Debrecen, 1936, Városi Nyomda, XVI+211 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a hátsó borító levált.;   Valamint vegyes vallási könyvtétel, 4 db:   Mackintosch C. H.: Elmélkedések Mózes ötödik könyve felett. Első rész. Ford.: Kádár Imre. Kiss Ferenc utószóval. Bp., én., Evangélium. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, foltos.;  Jehlicska Ferenc: Gyenge lelkek. Keresztény Kiskönyvtár 1. sor. 3. füz. Bp.,1915,Szent István-Társulat, 30+2 p.;  Virág Jenő: Dr. Luther Márton önmagáról. Első füzet. Bp.,(1942), Lutherania, 32 p. Kiadói szakadt papírkötés.;   Bangha Béla: Krisztus és a modern társadalom. Bp., 1911, Mária-Kongregáció, VII+200 p. Kiadói papírkötés, rossz állapotban.;
17255.

Az egyháztörténelem alapvonalai. Révész Imre közreműködésével összeáll. Segesváry Lajos. Az összeállító két személy, Révész Imre (1889-1967) református lelkész, a Tiszántúli református egyházkerület későbbi püspöke (1938-1949) és Segesváry Lajos (1907-?) református vallásoktató által Makláry Károly (1876-1938) a Tiszántúli református egyházkerület püspöke (1936-1938), debreceni lelkész (1934-1938) részére DEDIKÁLT példány. Debrecen, 1936, Városi Nyomda, XVI+211 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a hátsó borító levált.; Valamint vegyes vallási könyvtétel, 4 db: Mackintosch C. H.: Elmélkedések Mózes ötödik könyve felett. Első rész. Ford.: Kádár Imre. Kiss Ferenc utószóval. Bp., én., Evangélium. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, foltos.; Jehlicska Ferenc: Gyenge lelkek. Keresztény Kiskönyvtár 1. sor. 3. füz. Bp.,1915,Szent István-Társulat, 30+2 p.; Virág Jenő: Dr. Luther Márton önmagáról. Első füzet. Bp.,(1942), Lutherania, 32 p. Kiadói szakadt papírkötés.; Bangha Béla: Krisztus és a modern társadalom. Bp., 1911, "Mária-Kongregáció", VII+200 p. Kiadói papírkötés, rossz állapotban.;

1 400 HUF
41
[Danielik János]: A prémontréiek. Korrajz a keresztény műveltség középkori munkásai méltánylásaul. Történeti tanulmányok I. köt. Eger, 1866, Érseki Lyceum-ny., (4)+III+(4)+514+(2) p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17256.

1 000 HUF
21
17257.

1 200 HUF
17258.

1 000 HUF
11
17259.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF