Number of items: 424

Heltai Jenő: Az én második feleségem. Bp, 1912, Singer és Wolfner, 189+1 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, néhány lapon kis folttal.
17408.

1 400 HUF
Karinthy Frigyes: Martinovics. Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1947, Új Idők (Singer és Wolfner), 30+(2) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a lapok tetején kis ázásnyommal, felvágatlan lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
17409.

1 400 HUF
Karinthy Frigyes: Együgyű lexikon. Tevan Könyvtár 2-5. Békéscsaba,[1912], Tevan, 69 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült borítóval, foltos.
17410.

1 400 HUF
Illyés Gyula: Puszták népe. Bp.,[1942.], Nyugat. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17411.

800 HUF
[Czuczor Gergely]: Czuczor költeményei. A költő arcképével és életrajzával. III. köt. Pest, 1858, Heckenast Gusztáv, VIII+(4)+227 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésbe, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17412.

1 600 HUF
Tagore, Rabindranath: Növekvő Hold. Ford.: Zsoldos Benő. Szerelmi ajándék; Szüret. Ford.: Bartos Zoltán. (Egy kötetben). Tagore munkái. Bp., 1924, Pantheon, 135+(1) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ex libris-szel, ajándékozási bejegyzéssel.
17413.

2 000 HUF
Hugo, Victor: A századok legendájából. Ford.: Szász Károly. Pest, 1862, Kisfaludy-Társaság (Emich Gusztáv), XVII+(1)+159+(3) p. Első magyar kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopottas, foltos borítóval, foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel és bélyegzőkkel. Ritka!
17414.

1 400 HUF
Tóth Kálmán: Tóth Kálmán összes költeményei I-II. köt. Pest, 1860., Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.), 1 (Tóth Kálmán acélmetszetű arcképe, címkép) t. + X+2+284 p.; X+2+315 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, egészen apró kopásnyomokkal a borítón, a címképen foxing foltokkal, jó állapotban.
17415.

3 000 HUF
Harriet Beecher-Stowe: Tamás bátya kunyhója. Byssz Róbert rajzaival illusztrált. Bp.,é.n.,Dante. Kiadói art-deco illusztrált félvászon kötésben, sérült gerinccel
17416.

1 600 HUF
Dániel Anikó: Flóra. Bp., é.n., Révai. Kiadói egészvászon kötés, Jaschik Álmos címlapjával, Benedek Kata illusztrációival, kopottas állapotban.
17417.

3 000 HUF
Bartha Miklós: Kazár földön. Bp., 1939., Stadium. 2. kiadás. Antiszemita színezetű regény, ami a maga korában jelentős vitákat váltott ki. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17418.

2 000 HUF
22
Lofting, Hugh: doktor Dolittle utazásai. Bp., 1934, Káldor. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
17419.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: