Number of items: 424

Arthur Conan Doyle 2 műve:   Arthur Conan Doyle: A fehér csapat I-II. köt. Ford.: Früchtl Ede. Bp., 1928., Légrády. A borító rajza Byssz Róbert munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, az egyik kötet elülső borítója hiányzik.;   Az utolsó jakobinus. Milliók könyve. Bp., én., Singer és Wolfner. A borító Haranghy Jenő munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, javított elülső borítóval, pótolt hátsó borítóval, javított gerinccel.
17710.

1 800 HUF
Emil Ernst Ploss - Heinz Roosen-Runge - Heinrich Schipperges - Herwig Buntz: Alchimia. Ideologie und Technologie. München,1970., Heins Moos Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17711.

2 800 HUF
7,57
8,24
3 db néprajzi könyv: Betyárok tüzénél. Kelet-európai népek betyárballadái. Szerk. az előszót és a jegyzeteket: Domokos Sámuel. Ford. Devecseri Gábor, Hegedűs Géza, Illyés Gyula, Weöres Sándor, Trencsényi-Waldapfel Imre, Szabó Magda és mások. Bp., 1959., Európa. Molnár Ágnes rajzaival. Kiadói félvászon-kötés, kiadói foltos papír védőborítóban. Megjelent 1800 példányban. + Gunda Béla: Néprajzi gyűjtőúton. Debrecen, 1969 Alföldi Magvető, Komjáthy István: Mondák könyve. Bp., 1964. Móra
17712.

1 600 HUF
Russell, Bertrand: Egy évszázad élettörténete. 1814-1914. Ford.: Wertheimsteinné Feiler Anna. I-II. köt. (Egy kötetben). Világkönyvtár. Bp., é.n., Révai, 291+306 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17713.

2 800 HUF
7,57
8,24
17714.

2 400 HUF
Kocsis István: A királynő aranyból van. Dedikált! Bp., 2016. Cédrus. Kiadói kartonált papírkötésben.
17715.

1 400 HUF
2 db kézimunka könyv: Gail Attwell: Csináld magad! RongybabákBP., 1992, Panem. Kiadói kartonált papírkötésben. Milené Somogyi Ilona: Varróiskola. Debrecen. 1990. Csokonai. Kiadói papírkötésben.
17716.

1 000 HUF
Raffay Ernő: Ady Endre kultúrharcai. Újabb titkos történetek. h.n., é.n., Kárpátia Stúdió. Kiadói kartonált papírkötésben.
17717.

3 000 HUF
Sem-Sandberg, Steve: Kiválasztottak. 2018, Jelenkor. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17718.

900 HUF
2,43
2,65
Eötvös József, B(áró): A karthausi. I-II. kötet. Első kiadás! Pesten, 1842, Hartleben Konrád Adolf. Korabeli aranyozott félvászon kötésben, gerincén sérült, első kötetben néhánylap foltos.
17719.

Eötvös József, B(áró): A' karthausi. I-II. kötet. Első kiadás! Pesten, 1842, Hartleben Konrád Adolf. Korabeli aranyozott félvászon kötésben, gerincén sérült, első kötetben néhánylap foltos.

9 000 HUF
24,32
26,47
Szekeres Erzsébet: Gyümölcstermő örökség. DEDIKÁLT! Bp., 2010., Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés
17720.

1 200 HUF
Pintér Jenő: A magyar irodalom története. I. kötet. Bp., 1942, Bibliotheca. Második kiadás. Kiadói papírkötésben,kissé foltos, kissé szakadozott borítóval.
17721.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF