Number of items: 424

Publius Vergilis Maro Aenaeise. Latinul és magyarul. (I-XII. ének.) Fordította és jegyzetekkel kísérte Dr Barna Ignácz. Bevezetéssel ellátta: Némethy Géza. Görög és Latín Remekírók. Kiadja a M. Tud. Akadémiának Classiuca-Philologiai Bizottsága. Bp., 1890., Franklin, XCVIII+2+648 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal.
17347.

5 000 HUF
Vagács Caesár - Schiebinger Emil: Latin irályképző gyakorlatok a főgymnasiumok és kisseminariumok számára. Esztergom, 1862., Horák Egyed, VIII+296 p. Első kiadás. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, a lapokon kis foxing foltokkal, jó állapotban.
17348.

6 000 HUF
17349.

8 000 HUF
Újváry Sándor 2 könyve: Hajnali vadászat; Szabálytalan önéletrajz. München, 1960-1976, Újváry Griff Verlag. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés/egészvászon-kötés, kissé foltos, kopott, sérült kiadói papír védőborítóban.
17350.

4 800 HUF
12,97
14,12
17351.

10 000 HUF
27,03
29,41
Márai Sándor 25 kötete, régi és modern kiadások (Idegen emberek I-II., Sirály, Napló, Ami a naplóból kimaradt, stb.) Vegyes, nagyrészt jó állapotban.
17352.

10 000 HUF
27,03
29,41
Faludy tárlata. Limerickek. DEDIKÁLT! 2001, Glória. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17353.

10 000 HUF
27,03
29,41
17354.

3 000 HUF
17355.

6 000 HUF
David Fontana: A szimbólumok titkos világa. Jelképek, jelképrendszerek és jelentéseik. Bp., 1995, Tericum. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
17356.

6 000 HUF
[Shakespeare, William]: Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp.,[Hornyánszky], Hornyánszky, 1 t.+132 p.+12 (színes, feliratozott hártyapapírral) t. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói szecessziós dúsan aranyozott,dombornyomásos illusztrált egészvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal.
17357.

5 000 HUF
11
Szerémy Zoltán: Emlékeim a régi jó időkből. Az előképet Zádor István festőművész,a rajzokat Hermann Ádám honvéd-százados, festőművész, a szerző unokaöccse készítette. Bp.,1929, Budapesti Színészek Szövetsége, (Centrum Kiadóvállalat Rt.), 1 t.+287 p.+ 55 t. (28 levélen. 1 dupla). Gazdag szövegközi képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, az elülső szennylap és a címkép kijár, egyébként jó állapotban.
17358.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: