1916 Énekek a nagy időkből. A világháború legszebb verseinek antológiája. Az Érdekes Ujság ingyenes karácsonyi melléklete. Bp., 1916, Légrády-ny., 64 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel, ragasztott gerinccel. A borító illusztrációja Molnár C. Pál korai munkája lehet.
1916 "A Jövő Kertje" az Érdekes Ujság gyermekszépségversenyének elismerő oklevele, jelzett a nyomaton (Pólya Tibor (1886-1937)), foltos, papírra ragasztva, a papír másik felén egy "plusz" papír, rajta javításnyomokkal, a belső oldalakon azonosítatlan személy rajzaival, munkáival, 27x18 cm, lap: 34x26 cm
1917-1918 Érdekes Újság 2 száma (1917. jun. 10., 1918. jul. 18.) Benne gazdag fekete-fehér képanyaggal, közte IV. Károllyal és a királyi családdal, a valamint a címlapokon IV. Károly, valamint Zita császárné és királyné Ottó trónörökössel és Róbert főherceggel. Kissé kopott borítóval, egy lap hiányos, a borító szakadt.
1919 karai Neugebauer Viktor (1853-1919) ny. MÁV igazgató, az Első Duna-Gőzhajózási Társaság volt magyarországi képviselőjének és forgalmi igazgatójának, miniszteri tanácsosnak a halálozási értesítője
cca 1920-1940 Beszélő rajzok az elemi iskolák I. és III. oszt. számára. Összegyűjtötte: Tirpák Sándor. Bp., Szent István-Társulat. 2 db füzet, kissé sérült papírkötésben, az egyik borítója javított.