Posters Number of items: 180
2526511
14887
420
4200
Posters
Other collectibles
Bányászok. Plakát vagy reklámgrafika terv, 1940 körül. Tempera, karton. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Kissé foltos, szélén apró sérülésekkel. 63x33 cm.
4 200 HUF
2660176
14888
420
Posters
Other collectibles
3 db MSZMP propraganda osztály plakát 120x32 cm
5 000 HUF
2516326
14889
420
Posters
Other collectibles
Bánya. Plakát vagy reklámgrafika terv, 1940 körül. Tempera, karton. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Kissé foltos, törésnyommal. 52x34 cm.
3 600 HUF
2586666
14890
420
Posters
Other collectibles
Akiket a forró szenvedély hevít, moziplakát, filmplakát, 1979, rendező: Giorgio Capitani, hajtva 60x40 cm.
5 000 HUF
2516298
14891
420
3400
Posters
Other collectibles
Hosszú fémtárgyak szállításánál vigyázz, villamos vezetékhez ne érj. Plakát terv, 1940 körül. Tempera, ceruza papír. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Lap teteje sérült. 35x25 cm.
3 400 HUF
2657137
14892
420
Posters
Other collectibles
1991 Lucky Luke, nagyméretű filmplakát, moziplakát, rendezte és főszerepben: Terence Hill, alján kis sérülés, 97x67 cm
5 000 HUF
2558657
14893
420
3400
Posters
Other collectibles
cca 1960 Vidámabb a pihenés, retro kisplakát, ofszet, papír, Játékkártyagyár és nyomda Bp., Állami Hirdető, lapszéli apró szakadásokkal, 24×16,5 cm
3 400 HUF
2563231
14894
420
3400
Posters
Other collectibles
Szűr Szabó József (1902-1993): Költözünk! Tabi László Különleges világnap c. darabjával. Kisplakát/villamosplakát. Ofszet, papír. 23x16 cm
3 400 HUF
2623705
14895
420
Posters
Other collectibles
Darvas Árpád (1927-): Vas- és Edénybolt N.V (Vasedény). Villamosplakát, kisplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Szoóikra Nyomda, 23,5x16,5 cm
4 000 HUF
2655028
14896
420
4400
Posters
Other collectibles
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Köss szerződést cukorrépatermelésre! villamosplakát, 23×16 cm
4 400 HUF
2654983
14897
420
4400
Posters
Other collectibles
Tomaska Irén (1929-2005): "Percek alatt kész és remek a konzervleves", villamosplakát, szakadásokkal, 23,5×16,5 cm
4 400 HUF
2654981
14898
420
4400
Posters
Other collectibles
Ez a Sláger Ananász krémcsokoládé, Kakós krémcsokoládé, villamosplakát, 23,5x16,5 cm
4 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035