Posters

Number of items: 180

Bányászok. Plakát vagy reklámgrafika terv, 1940 körül. Tempera, karton. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Kissé foltos, szélén apró sérülésekkel. 63x33 cm.
14887.

4 200 HUF
11,35
12,35
3 db MSZMP propraganda osztály plakát 120x32 cm
14888.

5 000 HUF
Bánya. Plakát vagy reklámgrafika terv, 1940 körül. Tempera, karton. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Kissé foltos, törésnyommal. 52x34 cm.
14889.

3 600 HUF
9,73
10,59
Akiket a forró szenvedély hevít, moziplakát, filmplakát, 1979, rendező: Giorgio Capitani, hajtva 60x40 cm.
14890.

5 000 HUF
Hosszú fémtárgyak szállításánál vigyázz, villamos vezetékhez ne érj. Plakát terv, 1940 körül. Tempera, ceruza papír. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Lap teteje sérült. 35x25 cm.
14891.

3 400 HUF
9,19
10,00
1991 Lucky Luke, nagyméretű filmplakát, moziplakát, rendezte és főszerepben: Terence Hill, alján kis sérülés, 97x67 cm
14892.

5 000 HUF
cca 1960 Vidámabb a pihenés, retro kisplakát, ofszet, papír, Játékkártyagyár és nyomda Bp., Állami Hirdető, lapszéli apró szakadásokkal, 24×16,5 cm
14893.

3 400 HUF
9,19
10,00
Szűr Szabó József (1902-1993): Költözünk! Tabi László Különleges világnap c. darabjával. Kisplakát/villamosplakát. Ofszet, papír. 23x16 cm
14894.

3 400 HUF
9,19
10,00
Darvas Árpád (1927-): Vas- és Edénybolt N.V (Vasedény). Villamosplakát, kisplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Szoóikra Nyomda, 23,5x16,5 cm
14895.

4 000 HUF
16
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Köss szerződést cukorrépatermelésre! villamosplakát, 23×16 cm
14896.

4 400 HUF
11,89
12,94
Tomaska Irén (1929-2005): Percek alatt kész és remek a konzervleves, villamosplakát, szakadásokkal, 23,5×16,5 cm
14897.

Tomaska Irén (1929-2005): "Percek alatt kész és remek a konzervleves", villamosplakát, szakadásokkal, 23,5×16,5 cm

4 400 HUF
11,89
12,94
Ez a Sláger Ananász krémcsokoládé, Kakós krémcsokoládé, villamosplakát, 23,5x16,5 cm
14898.

4 400 HUF
11,89
12,94

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF