Maps Number of items: 121
2655342
14234
420
Maps
Other collectibles
cca 1940 Erdély és Románia térképe, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, foltos, hajtásoknál szakadás, 104x84 cm
4 000 HUF
2655512
14235
420
Maps
Other collectibles
cca 1900 27 db katonai térkép, főként magyar területekről, K.u.k. Militärgeograpisches Institut, közte több vászonra kasírozva, közte: Debrecen, Lippa, Máramarossziget, Munkács, Nagyatád, Lugos, változó, főként jó állapotban, különféle méretben
5 000 HUF
2655511
14236
420
Maps
Other collectibles
cca 1920-1940 8 db főként magyar katonai térkép, közte Sárvár, Oppeln, változó állapotban, különféle méretben
4 000 HUF
2655120
14237
420
Maps
Other collectibles
1940 Nyugat-Magyarország áttekintő térképe, Magyar Királyi Honvéd Térképészeti Intézet, hajtásoknál szakadások, 117x87 cm
3 600 HUF
2655360
14238
420
14000
Maps
Other collectibles
cca 1960-1970 Duna vízrajzi térképe Rajka és Szob között, 56 db szelvény+lapmutató+jelmagyarázat, néhány lap kissé sérült, 33,5x44 cm
14 000 HUF
2655166
14239
420
Maps
Other collectibles
cca 1940 Magyarország kiépített közutainak távolságmutató térképe III. Szerkesztette és összeállította: vitéz Harmath Géza, vászonra kasírozva, 79x137 cm
6 000 HUF
2655214
14240
420
Maps
Other collectibles
1940 2 db erdélyi katonai térkép, Máramarossziget és Ljvov, Brassó és Beszterce, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, hajtásoknál szakadt, 70x100 cm
10 000 HUF
2664217
14241
420
Maps
Other collectibles
Az Északkeleti Felvidék és egyéb irredenta térképek 8 db 44x33 cm
5 000 HUF
2660523
14242
420
Maps
Other collectibles
cca 1950 Szovjetunió térképe, Bp., Offset-ny., karton, kopott, 68x93 cm
2 400 HUF
2660524
14243
420
Maps
Other collectibles
1971 Viszt György (1957-2018) "Pártoktatás, Tömegpolitika, Művészet, Köznevelés, Közegészségügy", karikatúra, akvarell-tus-ceruza, jelzett, papír, sérült, gyűrődésnyommal, 30x43 cm
2 400 HUF
2663116
14244
420
Maps
Other collectibles
1865 Julius Caesar története. Atlas. (Az első kötet térképei). Pest, 1865, Ráth Mór (Emich Gusztáv-ny.), 4 t. (színezett rézmetszetű térképek). Sérült, foltos, kissé hiányos kiadói papírborítóban, a térképek kissé foltosak, a szélükön helyenként sérültek.
3 000 HUF
2660635
14245
420
Maps
Other collectibles
cca 1960 Carta di Roma Olimpica, térkép, 68x48 cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035
Catalogue number: