Antique

Number of items: 81

19. századi korpusz, aranyozott papírmasé, korának megfelelő sérülésekkel, kopásokkal. m: 50 cm
11731.

20 000 HUF
54,05
58,82
Monumentális bóléstál, ezüstözött alpakka, dúsan csiszolt ólomkristály, kopott, m: 43 cm,
11732.

24 000 HUF
64,86
70,59
11733.

22 000 HUF
59,46
64,71
Metronóm mahagóni színűre pácolt diófából - Maelzel - Párizs - Franciaország - cca. 1900, jó állapotban, minimális kopásnyomokkal. Működik. Réz verettel jelzett. 11 x 10.5 x 23 cm
11734.

Metronóm mahagóni színűre pácolt diófából - "Maelzel" - Párizs - Franciaország - cca. 1900, jó állapotban, minimális kopásnyomokkal. Működik. Réz verettel jelzett. 11 x 10.5 x 23 cm

36 000 HUF
97,30
105,88
Jajesnica Róbert (1934- ): Gyertyatartó. Domborított vörösréz lemez. Jelzett: Jajesnica Róbert. M:17cm
11735.

18 000 HUF
48,65
52,94
Sárkányt ábrázoló régi, kínai pecsétnyomó. faragott jade kő 4,5x4,5 cm / Chinese jade seal maker
11736.

18 000 HUF
48,65
52,94
Graf von Faber-Castell toll készlet, díszdobozban, jelzett, hibátlan.
11737.

26 000 HUF
70,27
76,47
Tibeti buddhista selyem festmény, szétesett keretben. 12x19 cm
11738.

20 000 HUF
54,05
58,82
Figurális mécsestartó, öntött patinázott bronz, porcelán talapzaton, jelzett, hibátlan m: 51cm
11739.

34 000 HUF
91,89
100,00
Párbaj pisztoly készlet. Igényes gyűjtői replika. Fa dobozban. 25x45 cm
11740.

26 000 HUF
70,27
76,47
Jelzés nélkül: A hazáért mindhalálig! Magyar Királyi Honvéd Ludovika Akadémia 1808 és 1932 legszebb sporteredményért. Relief, fém, kopott korabeli fakeretben. 24x15 cm
11741.

Jelzés nélkül: "A hazáért mindhalálig! Magyar Királyi Honvéd Ludovika Akadémia 1808" és "1932 legszebb sporteredményért". Relief, fém, kopott korabeli fakeretben. 24x15 cm

15 000 HUF
40,54
44,12
11742.

16 000 HUF
43,24
47,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF