Ganz Magyar Hajó- és Darugyár albuma, benne a gyárral kapcsolatos, terjedelmes fotógyűjtemény (kb. 100 db fotó), vegyes méretben, közte sok nagyméretű. Vegyes állapotban, az albumban több hártyapapír összeragadt a lapokkal és a fotókkal. Nagyméretű, zsinórfűzéses vászonborítású albumban, album mérete: 49,5x34,5 cm
1966. Nem szoktam hazudni, Werkfotó. (3db)
MAGYAR FILM
Operatőr: Vagyóczky Tibor
Írta : Lelkes Éva
Zeneszerző: Lendvay Kamilló
Rendezte : Kárpáti György
Főszereplők : VOITH ÁGI, TORDAY TERI, FÜLÖP ZSIGMOND, ZOLNAY ZSUZSA. MÁDI SZABÓ GÁBOR. Korának megfelelő állapotban.. 18x24cm
1973. Fotográfia, Werkfotó.
Magyar film.
főszereplők: ZALA MÁRK, IGLÓDI ISTVÁN, SEBŐ FERENC
Rendezte: ZOLNAY PÁL. Korának megfelelő állapotban, sarkain apró sérülések. 24x18cm
1983. Hosszú vágta Werkfotó.
Színes magyar-amerikai ifjúsági kalandfilm.
Operatőr: Ragályi Elemér * Rendezte: Gábor Pál
Főszereplők: John Savage, Kelly Reno, Bánsági Ildikó, Bács Ferenc, Dzsoko Roszics. MAFILM, Objektiv Filmstúdió. Sarkain ragasztás nyomok, felső sarkán kis törésnyommal. 18x24cm