Number of items: 399

Reich Károly (1922-1988): Lendületben. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Számozott: 50/31. Üvegezett fa keretben, 34×51 cm
10289.

12 000 HUF
32,43
35,29
Reich Károly (1922-1988): Kakas. Golyóstoll, papír, Jelzés nélkül. 17x13 cm Paszpartuban
10290.

4 000 HUF
Reinhardt István (1936-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70x50 cm
10291.

34 000 HUF
91,89
100,00
Rékassy Csaba (1937-1989): Labirintus. Rézmetszet, papír, poszthumusz lehúzás és jelzés, 34,5×34,5 cm
10292.

28 000 HUF
75,68
82,35
Remsey Jenő (1885-1970): Táj. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 24×29 cm
10293.

5 000 HUF
Rozanits Tibor (1931), 10 db mű: Íriszek Firenzéből. Rézkarc, papír, minden lap jelzett és számozott (26/100). Az 1984-ben megjelent Íriszek Firenzéből c. 15 lapos mappából. 8x6 cm
10294.

11 000 HUF
29,73
32,35
Rösch Emil (?-?): Erdőrészlet. Pasztell, papír, jelzés nélkül, lap jobb alsó sarka kissé sérült, paszpartuban. 48x32 cm.
10295.

3 000 HUF
10296.

14 000 HUF
37,84
41,18
Rubint Ávrahám Péter (1959-): Izrael. Vegyes technika, papír, jelzett, a hátoldalán a művész bélyegzőjével, üvegezett fa keretben, 21x29 cm.
10297.

14 000 HUF
37,84
41,18
Rüdinger Jolán: Sokác menyecske. Vegyes technika, papír, jelzett, szélén apró sérülések, 60x44
10298.

9 000 HUF
24,32
26,47
Saáry Jenő ( - ): Jézus. Ceruza, papír, jelzett, 21x17cm
10299.

6 000 HUF
Samu Hajnalka (?-): Nyomok aranyban. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 38x46 cm
10300.

7 500 HUF
20,27
22,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF