Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 362

2000. Pünkösd 2000 egyoldalas, öntött Br emlékérem eredeti tokban, benne Köszönjük a támogatását műanyag táblával (67mm) T:2
31213.

2000. "Pünkösd 2000" egyoldalas, öntött Br emlékérem eredeti tokban, benne "Köszönjük a támogatását" műanyag táblával (67mm) T:2

1 200 HUF
2004. 10 éves a Sony Hungária Kft. 1994-2004 / Sony. Önnel bármire képes jelzett Ag emlékérem (31,53g/0.999/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) fo., patina
31214.

2004. "10 éves a Sony Hungária Kft. 1994-2004 / Sony. Önnel bármire képes" jelzett Ag emlékérem (31,53g/0.999/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) fo., patina

8 000 HUF
2004. BM Központi Kórház és Intézményei - 55. évforduló emlékére ezüstözött fém emlékérem kapszulában (42,5mm) T:PP patina, ujjlenyomat
31215.

2004. "BM Központi Kórház és Intézményei - 55. évforduló emlékére" ezüstözött fém emlékérem kapszulában (42,5mm) T:PP patina, ujjlenyomat

1 800 HUF
2005. Országos Tudományos Diákköri Tanács / II. OMDK SZTE JGYTFK 2005 kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, ph
31216.

2005. "Országos Tudományos Diákköri Tanács / II. OMDK SZTE JGYTFK 2005" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, ph

4 200 HUF
11,35
12,35
2006. Roden Mérnöki Iroda, Az alapítás 15. évfordulója alkalmából - Alapítva 1991 Br plakett (96mm) T:1 peremén egy apró sérülés
31217.

2006. "Roden Mérnöki Iroda, Az alapítás 15. évfordulója alkalmából - Alapítva 1991" Br plakett (96mm) T:1 peremén egy apró sérülés

1 600 HUF
2007. Életfa Emlékplakett Bronz Fokozat névre szóló Br díjplakett eredeti tokban (99mm) T:1-
31218.

2007. "Életfa Emlékplakett Bronz Fokozat" névre szóló Br díjplakett eredeti tokban (99mm) T:1-

2 000 HUF
2007. Solt Városért egyoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalon gravírozva, városi címeres dísztokban (94mm ) T:1-
31219.

2007. "Solt Városért" egyoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalon gravírozva, városi címeres dísztokban (94mm ) T:1-

5 000 HUF
~2010. BKIK - Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara - 1850 egyoldalas Br plakett, eredeti tokban (122mm) T:1
31220.

~2010. "BKIK - Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara - 1850" egyoldalas Br plakett, eredeti tokban (122mm) T:1

3 200 HUF
8,65
9,41
2016. Az 1956-os Forradalom és Szabadságharc 60. évfordulója Ag emlékérem (10,15g/0.999/30mm) T:PP
31221.

2016. "Az 1956-os Forradalom és Szabadságharc 60. évfordulója" Ag emlékérem (10,15g/0.999/30mm) T:PP

6 000 HUF
2021. Az 1956-os forradalom 65. évfordulójára kiadott kétoldalas, zománcozott Br emlékérme füllel, mellszalagon T:1-
31222.

1 600 HUF
DN Falun végzett kiváló pedagógiai munkásságért - 20 év egyoldalas, öntött bronz plakett (126mm) T:2
31223.

DN "Falun végzett kiváló pedagógiai munkásságért - 20 év" egyoldalas, öntött bronz plakett (126mm) T:2

5 000 HUF
DN 20 éves a Miskolci Kertabarát Mozgalom - Alkotó Együttműködésért kétoldalas, öntött Br emlékérem (89mm) T:1-
31224.

DN "20 éves a Miskolci Kertabarát Mozgalom - Alkotó Együttműködésért" kétoldalas, öntött Br emlékérem (89mm) T:1-

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF