Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 60

~1970-1980. UNION DE LA JEUNESSE COMMUNISTE HONGROISE (Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség) francia nyelvű, zománcozott KISZ jelvény (25mm) T:1-
32450.

~1970-1980. "UNION DE LA JEUNESSE COMMUNISTE HONGROISE (Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség)" francia nyelvű, zománcozott KISZ jelvény (25mm) T:1-

1 200 HUF
1982. Krusper István - Méréstechnikai és Automatizálási Tudományos Egyesület 1957 - Benkő Tiborné 1982 öntött Br emlékérem tokban (63mm) T:2
32451.

1 000 HUF
~1990. Magyar címeres Br lemezjelvények (2xklf), egyik zománcfestett (38x19mm) + DN A magyarok istenére esküszünk a magyar címert és a turulmadarat ábrázoló zománcozott fém jelvény (24x18mm) T:2 kis patina
32452.

~1990. Magyar címeres Br lemezjelvények (2xklf), egyik zománcfestett (38x19mm) + DN "A magyarok istenére esküszünk" a magyar címert és a turulmadarat ábrázoló zománcozott fém jelvény (24x18mm) T:2 kis patina

2 800 HUF
7,57
8,24
2001. Szent Flórián Érdemjel aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűr jelvénnyel T:1,1- / Hungary 2001. St. Florian Badge of Honour gilt, enamelled Br decoration with ribbon, with miniature badge C:UNC,AU NMK 780.
32453.

2001. "Szent Flórián Érdemjel" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűr jelvénnyel T:1,1- / Hungary 2001. "St. Florian Badge of Honour" gilt, enamelled Br decoration with ribbon, with miniature badge C:UNC,AU NMK 780.

34 000 HUF
91,89
100,00
32454.

1 000 HUF
DN Debrecen város címerét ábrázoló öntött, sárgaréz sapkajelvény (35x42mm) T:2-,3
32455.

3 200 HUF
8,65
9,41
Ausztria DN Österr. SAURER Werke Wien aranyozott, zománcozott fém jelvény, hátlapon Stöger Wien gyártói jelzéssel (25mm) T:2- zománchiba Austria DN Österr. SAURER Werke Wien gilt, enamelled metal badge, with Stöger Wien makers mark on the backside (25mm) C:VF enamel error
32456.

Ausztria DN "Österr. SAURER Werke Wien" aranyozott, zománcozott fém jelvény, hátlapon "Stöger Wien" gyártói jelzéssel (25mm) T:2- zománchiba Austria DN "Österr. SAURER Werke Wien" gilt, enamelled metal badge, with "Stöger Wien" maker's mark on the backside (25mm) C:VF enamel error

3 000 HUF
32457.

65 000 HUF
175,68
191,18
Franciaország 1955. Francia Akadémiai Pálma Rend Tiszti fokozata aranyozott, zománcozott, jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, miniatűr rozettával, eredeti dísztokjában T:2 kis zománchiba, viseltes tok  France 1955. Order of the Academic Palms, Officer gilt, enameled, hallmarked Ag decoration on ribbon with miniature rosette, in original case C:XF small enamel error, worn case
32458.

Franciaország 1955. "Francia Akadémiai Pálma Rend Tiszti fokozata" aranyozott, zománcozott, jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, miniatűr rozettával, eredeti dísztokjában T:2 kis zománchiba, viseltes tok France 1955. "Order of the Academic Palms, Officer" gilt, enameled, hallmarked Ag decoration on ribbon with miniature rosette, in original case C:XF small enamel error, worn case

20 000 HUF
54,05
58,82
Franciaország DN CROIX DU PARDON (A megbocsátás keresztje) zománcbetétes Al kereszt füllel (48x38mm) T:1- France ND CROIX DU PARDON (Cross of Forgiveness) partially enamelled Al cross with ear (48x38mm) C:AU
32459.

Franciaország DN "CROIX DU PARDON (A megbocsátás keresztje)" zománcbetétes Al kereszt füllel (48x38mm) T:1- France ND "CROIX DU PARDON (Cross of Forgiveness)" partially enamelled Al cross with ear (48x38mm) C:AU

1 600 HUF
Olaszország DN Casale F.B.C. zománcozott Br gomblyuk jelvény, hátlapon S. Johnson, Milano gyártói jelzéssel T:1 Italy DN Casale F.B.C. enamelled Br buttonhole badge, with S. Johnson, Milano makers mark on the backside C:UNC
32460.

Olaszország DN "Casale F.B.C." zománcozott Br gomblyuk jelvény, hátlapon "S. Johnson, Milano" gyártói jelzéssel T:1 Italy DN "Casale F.B.C." enamelled Br buttonhole badge, with "S. Johnson, Milano" maker's mark on the backside C:UNC

3 600 HUF
9,73
10,59
Spanyolország ~1900-1975. Katolikus Izabella-rend középkereszt aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül, nyakszalagon (~53x80mm) T:2,2- több zománchiány Spain ~1900-1975. Order of Isabella the Catholic Commander Cross gold plated and enamelled decoration, unmarked, with neck ribbon (~53x80mm) C:XF,VF enamell missing in several places
32461.

50 000 HUF
135,14
147,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF