Books: Travelling, Local History

Number of items: 232

Pápa. Szerk.: Nádasdy János. Bp., én., Idegenforgalmi Propaganda Kiadó Vállalat. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15198.

800 HUF
Klösz György - Lugosi Lugo László: Budapest 1900-2000. Bp., 2001, Vince Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15199.

1 400 HUF
cca 1930-1940 4 db régi olasz utazási, idegenforgalmi kiadvány, közte egy magyar nyelvű
15200.

1 800 HUF
15201.

1 800 HUF
3 db osztrák útikönyv: Kurort Baden bei Wien; Illustrierter Führer der Mariazeller Bahn; Wien und Niederösterreich. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült állapotban.
15202.

1 000 HUF
1987 Eger és környéke idegenforgalmi prospektus, Eger, 1987, Eger Városi Tanács VB, nagyméretű, kihajtható prospektus, képekkel, térképpel illusztrálva.
15203.

1 000 HUF
Mednyánszky Alajos: Regék és mondák. Válogatta: Fried István és Hana Ferková. Bp.,1983, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15204.

1 000 HUF
15205.

1 200 HUF
Alois Svoboda: Prauge. hn., 1969., Olympia. Francia nyelvű Prága útikönyv, Prága-térképpel. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
15206.

900 HUF
2,43
2,65
Hankó Vilmos: Székelyföld. Bp., é.n., Laude, 352 p. Goró Lajos, Huszka József és Tull Ödön rajzaival illusztrálva. Az 1896-ban Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai) kiadásában megjelent kötet REPRINT kiadása. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15207.

1 200 HUF
2 db Kalotaszeg témájú könyv: Fekete Károly: A nemzet napszámosa voltam Kalotaszegen. Önéletrajzi feljegyzések (1935-1990). Sztána Füzetek 11. Kolozsvár-Sztána, 2013, Művelődés-Szentimrei Alapítvány. Kiadói papírkötés. + Kós Károly: Régi Kalotaszeg. Bp., 1988, Metrum. Kós Károly illusztrációival. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval.
15208.

1 800 HUF
Kalotaszeg. Magyar írók írásai Kalotaszegről, a kalotaszegi emberről. Gyűjtötte, összeáll. és szerk.: Sas Péter. Bp., 2007, Noran. Kiadói kartonált papírkötés.
15209.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF