Books: Technics

Number of items: 32

17226.

3 600 HUF
9,73
10,59
Fiat 1300 / Fiat 1500. Torino, 1963, FIAT. Német nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
17227.

2 000 HUF
1969 Kezelési útmutató. VW 1500, VW1300, VW1200. Wolfsburg,1969, Volkswagenwerk A.G. Kiadói foltos papírkötés.
17228.

2 000 HUF
Königlich Ungarische Station für Gärungswissenschaft. (Budapest II, Herman Ottó út 15. sz.) Bp., 1934, Königlich Ungarische Universitäts-Druckerei (Kir. M. Egyetemi Ny.), 19+1 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17229.

2 000 HUF
cca 1954 Csepel 125/T motorkerékpár használati és kezelési utasítás. Bp., én., Csepel Kerékpár és Mezőgazdasági Kisgép Nagykereskedelmi Vállalat, 144 p. Ábrákkal illusztrált. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, ceruzás firkákkal és bejelölésekkel, egy szakadt lappal.
17230.

2 000 HUF
27
17231.

1 200 HUF
17232.

1 600 HUF
Dr. Koós Gábor: Az áruisme kis lexikona, tekintettel a vegytani és mechánikai technologiára. Stampfel-féle tudományos zsebkönyvtár 27-30. Pozsony-Bp., 1899, Stampfel Károly, (2)+351 p. Sérült kiadói félvászon-kötés, hiányzó gerinccel, sérült borítóval, néhány foltos lappal, az első lap kijár.
17233.

1 000 HUF
10
Sevcsik Jenő: Fényképezés. (Gép, anyag, felvétel). Ipari Szakkönyvtár. Bp., 1963, Műszaki Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrált. Kissé sérült kiadói papírkötés.
17234.

1 200 HUF
17235.

1 000 HUF
The air travellers handbook. The complete guide to air travel, airplanes and airport. Szerk.:Helen Varley. New York, (1978), Fireside Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói nyl-kötés.
17236.

The air traveller's handbook. The complete guide to air travel, airplanes and airport. Szerk.:Helen Varley. New York, (1978), Fireside Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói nyl-kötés.

800 HUF
A Vörös Csillag Érdemrenddel kitüntetett Magyar Honvédelmi Szövetség Műegyetemi és Mezőgazdasági Repülők Klubja. Évkönyv. 1987. Összeáll.: Horti Kálmán. (Bp.), (1988), 3+104 p. Kiadói papírkötés.
17237.

A "Vörös Csillag" Érdemrenddel kitüntetett Magyar Honvédelmi Szövetség Műegyetemi és Mezőgazdasági Repülők Klubja. Évkönyv. 1987. Összeáll.: Horti Kálmán. (Bp.), (1988), 3+104 p. Kiadói papírkötés.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF