Number of items: 396

Pap Károly: Azarel. Első kiadás. Azarel. Bp. (1938) Nyugat. 231 l. Kiadói egészvászon-kötésben
17614.

1 600 HUF
John Donne: Negatív szerelem. Vál., ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Ferencz Győző. Bp., 1987., Helikon. Kiadói papírkötés.
17615.

1 200 HUF
17616.

5 000 HUF
Ney András: Merj gondolkozni! DEDIKÁLT! Tel-Aviv,(2001.),Szdár Celem Kol Szdár. Kiadói papírkötés.
17617.

Ney András: "Merj gondolkozni!" DEDIKÁLT! Tel-Aviv,(2001.),Szdár Celem Kol Szdár. Kiadói papírkötés.

2 400 HUF
Sárosy Gyula arany trombitája s egyéb hazafias költeményei. Kiadja Abafi Lajos. Nemzeti Könyvtár 17. Sárosy Gyula Összes Művei. I. köt. Bp., [1881], Aigner Lajos (Wilckens F. C. és Fia-ny.), (4)+304+(3) p. Korabeli aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, a címlapon szakadással, helyenként sérült lapszélekkel. A teljes könyv fordítva kötött.
17618.

1 000 HUF
Gagyi László: A kiválasztottak. Bp., 1938, Révai, 248 p. A papírborító illusztrációja Fenyves Sándor munkája. Kiadói egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban.
17619.

1 000 HUF
17620.

1 400 HUF
Márai Sándor: Föld, föld!... Emlékezések. Toronto, (1972), Vörösváry-Weller Publishing. Első kiadás! Emigráns kiadás. 312 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborító nélkül. helyenként tollas és ceruzás jegyzetekkel, jelölésekkel.
17621.

2 400 HUF
Lucius Annaeus Seneca: A lelki nyugalomról. hn., 1997., Seneca Kiadó. Kiadói műbőr-kötés. éhány kihúzással a szövegben
17622.

900 HUF
2,43
2,65
Horváth János: A magyar irodalom fejlődéstörténete. Bp., 1980., Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17623.

1 200 HUF
Bányai Zoltán: Adagio. A szerző DEDIKÁLT példány. Bp., 1922., Szerzői. Kiadói szecessziós illusztrált papírkötés, jó állapotban.
17624.

2 800 HUF
7,57
8,24
Devecseri Gábor: Ál-állatkereskedő vagy Az Igaz Szerelem Diadala. Bernáth Aurél rajzaival. Bp., 1942., Vajna és Bokor. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
17625.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF